Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen ha nem barátkozok,...

Munkahelyen ha nem barátkozok, ugye ne számítsak semmi jóra?

Figyelt kérdés

Az irodában a közösség úgy látom eléggé baráti, sokat beszélgetnek, bandáznak, együtt mennek le cigizni, kávézni, ebédelni. Már az a kollégám is láthatóan igazi haver lett a régi kollégák közt aki velem együtt kezdett. Más részlegeken is ismer embereket, névről tudja hogy innen ez hívott, onnan az. Ez ilyen az olyan.


Ezzel szemben én: bemegyek, köszönök, elvégzem a munkám, elköszönök, hazamegyek.


5 hónapja vagyok ott, de pl. a 12 kollégám közül csak 6-nak tudom a nevét.


Egyszerűen nem jegyeztem meg.



2021. febr. 21. 22:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Tipik balfsz :D
2021. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha dolgozol rendesen, akkor miért akarsz jóra számítani?
2021. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Munkahelyen nincs barátság, csak érdekkapcsolat.
2021. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

# 1


Mi jellemző a tipikus balfaszokra?

2021. febr. 21. 22:42
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Az élet semmilyen területén nem kedvelik az ennyire elzárkózó embereket. Én olyan emberekhez is tudok valamit kapcsolni akinek egyetlen e-mailt írtam eddig.
2021. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ami rád. 12 kolléga nevét max 12 nap alatt meg lehet jegyezni.


Ha a munkádat jól végzed egyébként, és nem frusztráló, hogy kirekeszted saját magad, akkor mázlista vagy.

2021. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
#4 Az ilyen antiszoc viselkedés, elzárkózás, barátságtalanság, de még hogy annyi sincs benned, hogy a keresztnevüket megjegyezd nem lesz és soha nem is volt díjazva sehol. Ahogy az 5-ös mondja.
2021. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

# 5

# 6

# 7


Pár mondatot azért váltok velük egy nap. Amikor valami témához hozzá tudok szólni. De kimenni kávézni vagy ebédelni, beszélgetni velük nekem olyan kellemetlen frusztráló érzés.


Az azt jelentené hogy ez az egész már az életem része és hogy beépültem a cégbe.


Bennem folyamatosan az az érzés van, hogy jó most átmenetileg itt vagyok de amint lehet elhúzok.

2021. febr. 21. 22:50
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
A munkahely arra való, hogy dolgozzunk, nem barátkozásra való. Nem az óvodában vagyunk... Arról nem beszélve, ha kiadod magad, úgyis hátbaszúrnak......
2021. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is volt 1-2 ilyen ember, hát nem zavartak legalább. Ignoráltuk őket, sosem jöttek szóba, elfelejtettük a létezésüket. Nem gondoltunk semmi rosszat, de semmi jót sem.
2021. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!