Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karrier egyenlő azzal,hogy...

Karrier egyenlő azzal,hogy vezetővé vállsz valahol?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

**válsz** egy "l"-lel kell írni!


Egyébként a kérdésedre nem a válasz, nem csak vezetö lehet olyan, kinek van karrierje, a lényeg, hogy a munkáddal elégedett legyél, meg tudj belöle kényelmesen élni, meg ne egy a sor legalján lévö emeri robot legyél.

2021. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem azt hogy profivá válsz a szakmádban.
2021. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyén céljaitól függ. Ha valakinek az a célja, hogy vezető legyen, akkor igen, az neki karrier, ha valakinek célja, hogy szakértő legyen egy területen, de nem feltétlenül akar vezető lenni (vagy nem is alkalmas arra), akkor nem lesz számára karrier a vezetői státusz, ha valaki vállalkozni akar, akkor neki meg az a karrier, ha sikerül. Sokféle karrierút létezik.
2021. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kb minden karrier, ahol nem gyárban dolgozol. Nekem a kettő összeegyeztethetetlen lenne. Irodában dolgozok a szakmámmal (nem titkárnőként vagy ügyintézőként), és bármikor úgy érzem, hogy tudom az állásomat, a munkámat itt karriernek nevezni.
2021. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A vezetői állást szerintem sokan hagynák a fenébe ha tudnák, hogy valójában mit kell ott csinálni. Nem mindenkinek van gyomra bizonyos dolgok végrehajtásához de tény, hogy ez nem mindenhol van így.
2021. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.Azért mert vezetővé válsz,még vannak fölötted is.Ha nem utálod azt amit csinálsz,és elfogadható pénzt keresel,az már lehet karrier.
2021. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmilyen vezetővé válni,ezért tettem fel a kérdést.
2021. febr. 22. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy példa: ha egy színész, Jászai-díjas, Kossuth-díjas érdemes művész a Nemzet Színésze, az elmondhatja, hogy sikeres karriert csinált úgy, hogy akár sose volt vezető.
2021. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!