Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudnék tenni, ha a munkatá...

Mit tudnék tenni, ha a munkatársa ím elkezdenének kiközösíteni, leprásként kezelni, ha kitudódna megfázással nem kellett rajtam COVID tesztet csináltatni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Bekamuzod, hogy vettél gyogyszertári tesztet ami negativ lett.
2021. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

Teljesen érthető a munkatársaid diszkriminatív aspektusai veled szemben.


A COVID nem játék, gondolom vannak családjaik, nagyszülők, betegek és féltik őket.

Helyükben FFP3 maszk nélkül közeledbe se mennék amíg meg vagy fázva.

2021. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

2es, csodálom,hogy mertél írni választ. Mondjuk, biztos gumikesztyűben....

🙈

2021. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha ezt meg kellene tapasztalom, az öngyilkosságba vetném magam.
2021. febr. 22. 19:59
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha azt nem is, de nem tudnám feldolgozni, instabil személyiség vagyok tele szorongással
2021. febr. 22. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
mit dolgozol?
2021. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Betanított munkás egy gyárban.
2021. febr. 22. 20:51
 8/10 A kérdező kommentje:
A mi részlegünk 25 fős a másik 110
2021. febr. 22. 20:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt részem megbelyegzésbe régen az iskolába, vertek, alázta, kiközösítettek. A mai napig vannak rossz emlékek bevillanásai 39 évesen.
2021. febr. 22. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
19%

Jól értem, hogy megfázással dolgozol? Vagy csak elképzeltél valamit, ami talán lehetne? Mert a kérdés kicsit zavaros. (Megfázással nem kellene dolgozni, Covid vagy sem.)

Ahol én dolgozom, ott a dolgozók zöme beletojik a Covid helyzetbe, csak tessék lássék viseli.

A megbélyegzéssel nem az a baj, hogy megbélyegzés. Az a baj, hogy többnyire igazságtalan. Ha valaki náthásan próbálni közeledni hozzám, miközben bizonygatná, hogy becsszó nem Covid, én is elküldeném az anyukájába.

Nekem is volt részem sokmindenben iskolásként, bántottak, vertek is, máig kellemetlen visszagondolni. De számomra a Covid tagadó banda testesíti meg ezt a "bully" mentalistást. Ahol a gyengék életéért nem kár semmi, másokra nem fogok gondolni, csak nekem ne legyen kényelmetlen.

2021. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!