Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másokat is piszkálnak rajtam...

Másokat is piszkálnak rajtam kívül azért, mert nem talál most munkát?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Sok helyen most is keresnek embert, csak ezekre a helyekre ugyebár az elkényelmesedett emberek nem akarnak menni, mert tényleg dolgozni kell, nem irodában üldögélni.
2021. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért idodában sem a lazsálás megy szerintem.
2021. febr. 23. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen, mintha az lenne a normális hogy sz4rért húgy3rt elmegyek a boschba operátornak vagy budit pucolni mert nincs más most.

Inkább ülök otthon.

2021. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
XDD
2021. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 csak mondom, te se vállalnád a mai nagy átlagnál az új arc szerepet. Gyakorlatilag csak a párórás hirdetéseknél van esélyed, és ezzel full tisztában vannak. Ha bekerülsz, akkor a viccpénzért jellemzően nagyon kuss a neved, de még ha nem is olyan türhő állatok, mint a többség, akkor is a fejed fölött lebeg, hogy bármelyik pillanatban elköszönnek, nem is kell hibázni se hozzá, hanem csak mert csak. Aztán hazamész elmesélni, és ha a környezeted se valami megértő (netán klinikai esetek köbö), akkor otthon is csak rosszabb lett a kis kitérőtől, a fizetésedért meg dolgozhattál, nem nagyon aratsz belőle magadnak.
2021. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam otthon megértik,hogy munka nélkül vagyok, leginkább legbelül magamat piszkálom, noszogatom hogy ideje dolgozni. De amíg tart ez az őrület, nem igazán van ínyemre maszkban dolgozni. Naponta keresgélek munka után, ez a maximum amit most megtehetek.
2021. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én a maszkot is tűröm és így sem tudok mit tenni.
2021. febr. 25. 13:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Élni már kedvem sincs. Lehet véget kéne vetnem az életemnek.
2021. febr. 25. 17:39
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy te egy nagyon értékes ember vagy, nemhiába születtél meg Istennek terve van az életeddel, meglehet neked is a jó amire születtél
2021. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Segíts be itt-ott, keresd a tényleg jó emberek társaságát, ott ha híre megy, hogy te is normális, jószívű, értelmes valaki vagy, könnyen lehet, hogy lesz, aki viszontsegít valami megnyugtató munkalehetőséggel.
2021. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!