Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy zakós nyakkendős megjelené...

Egy zakós nyakkendős megjelenésből egyből felmondást kell vízionálni? Nem paranoid ez?

Figyelt kérdés

irodai munkakör back office mindenki úgy jár ahogy akar. farmer póló vagy ahogy akar.

és van egy fickó, kicsit slampos, borostás, és a szokásos farmer póló kombó.

Majd többször egymás után megjelenik kimosakodva új frizura patyolat borotvált illatozik és zakó nyakkendő.

Nem mondja miért jött így, és nem is kérdezi senki.

A főnöm azonban már keresi az embert a helyére mert szerinte fel fog mondani. Noha ezt egy szóval se mondta.

Paranoid a főnök vagy helyzetismerő?


Zárójel: én is volt amikor díszmagyarban jöttem noha nem abban szoktam. Egyéb oka volt, nem állásinterjú....


2021. febr. 23. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy mikor szoktatok vegezni. Ha 2-kor,akkor eselyes az interju, ha 6-kor,akkor nem nagyon.
2021. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Paranoid vagy helyzetismerő?"


Szerintem paranoid helyzetismerő.

2021. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha ez nőügy?
2021. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

3

Ki megy csajozni oltonyben?

2021. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Kedves 4-es...


Aki ad magára, és nem a slamposat akarja mutatni, az hajlamos erre...


Én magam irodai back office-ban is mindig ingben s sokszor zakóban, nyakkendőben vagyok, de én alapvetúen nőügy nélkül is ilyen habitus vagyok. Vannak, akiknek kell a szikra, és a nő... Van, akinek még ebben az esetben sem jönnek el a pillanatok, hogy zakóra öltözzön, akárcsak alkalmilag... ez már klaszter kérdése

2021. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5

En is imadom az oltonyoket, nem errol van szo, de randira legfeljebb sportzakoban illo menni. Foleg, ha fiatal csajrol van szo. De hat izles kerdese ugye

2021. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, mi a program...


Mindenesetre a kérdéshez vissza: miért ne lehetne ott egy nőügy, ahol most még a hódítási fázis van, az első randikkal?

2021. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az se teljesen hétköznapi, ha valaki díszmagyarban megy az irodába. 😃
2021. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A magam részéről nem is akarok hétköznapi lenni, hanem csak önmagam, és ez vagyok én; hivatali helyen szinte mindig zakó.... külön habitus és moralitás függvénye ez


a fenti ügy meg sztem nőügy, tartom magam hozzá

2021. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én alapvetően a farmer-póló-tornacsuka jegyében öltözök munkahelyre is, de néha csinos ruhákban megyek, ha munka után a párommal megyünk valahova. Én semmi "rosszra" nem gondolnék.
2021. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!