Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőként az új női kollégát...

Nőként az új női kollégát hogy fogadjátok?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre megyek. Elég rossz tapasztalatom van nőkkel, mert egy munkahelyem volt csak és hát nem vagyok csúnya lány csinosan is öltöztem mikor ide kerültem és mindenki utált eleinte aztán mikor megismertek megszerettek és el mondták, hogy rosszul ítéltek meg eleinte. Félek az új női közegtől nagyon, de lesznek férfiak is velük könnyen kijövök. Szerintem kedves és nyugodt, csendes lány vagyok de hogyan viselkedjek, hogy hamar befogadjanak?

2021. febr. 23. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem légy önmagad. Elég hülyén hangzik, de én tényleg így gondolom. Én mondjuk elfogadó embernek tartom magam, de észreveszem ha valaki nyalni próbál és azt nem szeretem. Nyilván azt sem, ha valaki úgy jön oda mintha ő lenne az atyaúristen. Nyiss feléjük hiszen mégis te vagy az új, aztán ha nem vevők rá akkor b.sszák meg.
2021. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Ne oltozz kozonsegesen, ne legyen kint mindened, es akkor lehet, hogy nem itelnek el elsore. Amugy nem kell tenned semmit, ha alapbol szimpatikus

szemelyiseg vagy, akkor kedvelni fognak, ahogy az elozo helyen is.

2021. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
"Csinosan is öltöztem", és "férfiakkal jól kijövök" azaz cici, popsi kirakva? Ne csodálkozz, ha nem bírnak. Gondolkodj el ezen.
2021. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Sajnálom, de nő nőnek a farkasa.

Tök mindegy, hogy hogyan viselkedsz, a nők egy része a szemedbe is utálni fog, a többi meg csak a hátad mögött.

2021. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3#,soha nem volt kint semmim. Meg sem veszem a kivágott ruhákat, és soha nem villantottam. Szerintem nem nálam van a baj, ha a csinos szóra neked egyből a minden testrész kirakása ugrik be.
2021. febr. 23. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Válaszolok a kérdéseire és mondom, hogy keressen, ha elakad.

Szerintem csak a filmekben van ez a sztereotípia a női munkatársakról. Nálunk mindenki normális.

2021. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát én rohadt jó fej vagyok minden új kollégával. :D Sosem értettem miért jó ha kiközösítik az újat vagy nem nyitnak felé egyáltalán. De előre ítélni tapasztalat és ismeret nélkül az bezzeg megy. Én mindenkinek adok egy esélyt.
2021. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi kérdező, na ők azok akik így viselkednek a munkahelyen olyanokkal, akiknek van ízlése. Mert aki esetleg tud öltözködni, felhúz egy magassarkút stb. az csak k.rva lehet. A nők szerint alapból minden nő k.rva aki szebb mint ők maguk, vagy akinek a kisugárzása pozitív így tapadnak rá az emberek. Ezért is írtam, hogy légy önmagad. Ez a legjobb amit tehetsz. Férfiként mondom, hogy a nők egyébként sokkal gusztustalanabb módon viselkednek egymással mint a férfiak. Legyen az munkahely vagy bármilyen más helyzet. Pedig erősen azt a vonalat képviselem, hogy sosem értettem miért kell valakinek a s.ggét kinyalni, mert szép, szóval nálam még ez sem játszik. Nem esek hanyatt csak azért mert valaki nyert a genetikai lottón. De gyűlölködni sem fogok ok nélkül valakire azért (mondjuk másik férfira), mert esetleg ő magas, kidolgozott teste van, jóképű stb.stb.
2021. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem eddig nőként többnyire szerencsém volt a női kollégákkal, és annál a cégnél, ahol most dolgozom, szinte mindenkivel remek a kapcsolatom, és mindenkit nagyon kedvesen várunk, függetlenül attól, hogy néz ki és hogy öltözködik, amíg az ízléses (van nálunk magassarkús-kisruhás nő is és bőgatyás-pólós is, senkit nem szekáltunk ilyesmi miatt... én az előbbi kategória vagyok, és sosem éreztem azt, hogy emiatt k...snak tartanának). Egy kollegina van, akivel kb. mindenkinek elég hűvös a kapcsolata, azért, mert kb. minden irodai bulin részegre issza magát és minden foglalt pasira megpróbál rámászni, olyanra is, akinek 2 hete született gyereke... Meg egy volt női főnökömet rühellem egy másik munkahelyről, mert egy inkompetens, szexista (értsd: a jó pasi kollégák után nyáladzott meg mindent megengedett nekik, a nőket szekálta kb. gyomorgörcsig és idegösszeomlásig, kb. mindig jogtalanul), vezetőnek nem való, elmebeteg nőszemély volt.
2021. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semlegesen. Nálunk az egész részlegen 1 szem férfi dolgozik, a többiek mind nők. Értelemszerűen van köztük jó fej és kevésbé jó fej. Semmit nem számít, hogy nő vagy férfi, kicsit furcsa számomra a kérdés.
2021. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!