Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy munkatársam aki egy...

Van egy munkatársam aki egy kicsit furcsa nekem. Meló közben szokta mondogatni hogy "De jól esne most egy szilva!" Vettem a tescoban ringlót (599 ft) és megkínáltam vele de azt mondta vidd innen, nem eszek ilyen szart. Rossz fajtát vettem?

Figyelt kérdés
Van neki otthon egy csomó szilvafa, de amikor nyársalni voltunk náluk aztmondta a kezét eltöri annak aki egyet is leszed.
2021. febr. 26. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Világosan mondta, hogy szilvát szeretne, te pedig ringlóval szúrod ki a szemét? Kérj tőle bocsánatot, és legközelebb figyelj jobban, hogy mit mond!
2021. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szilva pálinkára gondolt..
2021. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel van egy csomó szilvája, gondolom árulja is.

Emiatt lehet hogy elvből utasítja vissza a multinál vásárolt import szilvát, mert az neki "konkurencia".

2021. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, hogy nem a gyümölcsre gondolt :D
2021. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kollégákat sosem kell komolyan venni, sem jópofizni velük, mert ez lesz. Tárgyilagosan a munkával kapcsolatosakat megbeszélni vele, ha muszáj és annyi. Ez egy bunkó.
2021. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is megjártam,én jól elbeszélgetettem egy ideig azzal a kollégámmal, akiről váltig állította mindenki,hogy egy f.sz,és ez idővel tényleg bebizonyosodott. Már köszönni se tud.
2021. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Pálinkát kért, te meg ringlót vittél... 😂
2021. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kollégád egy termetes nagy bunkó.
2021. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!