Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem akarta megnézni a...

Miért nem akarta megnézni a felvételt?

Figyelt kérdés
Ma nagyon furcsa dolog történt, az iroda ahol vagyok, dupla ajtón kell bejönni, mert az iroda előtt van egy kis előtér, és onnan nyílik két ajtó, az iroda és egy raktár. Ha valaki bejön a külső ajtón, hallani szoktam, és akkor már tudom, hogy jön valaki. Ma az történt, hogy lépéseket hallottam az ajtó elől, de az volt a furcsa, hogy nem hallottam hogy a külső ajtón bejött volna valaki. Fölnéztem, és az ajtó alatt láttam valakinek az árnyékát hogy mozog. Tehát az előtérben volt valaki, de hogy jött be? Aztán fordult egyet és elment. Nem tudtam hova tenni a dolgot. Átmentem a főnökhöz, kérdeztem volt bent valaki nálam? Mindenki azt mondta, nem. Kérdeztem, hol az Ági? Azt mondták nem dolgozik ma. És akkor elmondtam nekik mit tapasztaltam. Nevettek, azt mondták biztos valaki meggondolta magát, vagy a raktárba keresett valamit és zárva volt. Mondtam oké, de engem az érdekel hogy jött be úgy, hogy nem hallottam? Mondtam, hogy nézzük vissza a kamerát, ami a lépcsőnél van, és akkor látjuk hogy ki járt erre rajtuk kívül, és meg tudom kérdezni, hogy jött át úgy az ajtón, hogy semmi hangja nem volt, és minek csoszogott kettőtt, aztán elment. Nem hallottam, hogy valaki a raktár ajtaját próbalná kinyitni. De a főnököm nem volt hajlandó visszanézni a felvételt, azt mondta ne foglalkozzak vele, semmi jelentősége. Gyanús volt, hogy miért nem akarja ennyire, hogy foglalkozzak vele? Titkol valamit? Lehet ő volt az, de nem akar elszámolni vele mit csinált ott? Ti mire gondolnátok? Vagy tényleg ne foglalkozzak vele?
2021. febr. 26. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele. Akkor lenne érdemes, ha valami történt volna - például eltűnik valami, és esélyes hogy ellopta.


De csak azért, mert valaki oda- és visszament, teljesen felesleges. Gondolom csak eltévedt, meggondolta magát, vagy pl. épp Ágit kereste, de eszébe jutott hogy aznap nincs bent.

2021. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is engedd el ezt a történetet. :-)

Nem loptak el semmit sem, nem bántottak senkit, semmit sem, ez a lényeg. :-)

2021. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se parazoltam volna arra az időm, hogy ilyen apróság miatt visszanézzem a felvételt, tényeg semmi jelentősége. Szerintem engedd el :)
2021. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hallgatózhatott valami suttyó.
2021. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Csókolom, Ági van?"

[link]

2021. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!