Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális, hogy izgulok,...

Ez normális, hogy izgulok, parázok a kollégáktól, akikkel eddig csak a neten dolgoztam?

Figyelt kérdés
Lesz majd egy kiküldetés és nyilván összefutunk, viszont ők összeszokottak, én sajnos a covid ideje alatt kerültem a céghez és home officeban vagyunk, illetve neten csevegünk hangban. Képet láttam róluk, de nagyon fura érzés, hogy még nem tudom igazából kik ezek. Ráadásul így kell velük utaznom többszáz km-re.

2021. febr. 27. 20:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem teljesen természetes az érzés. 🙂 Tegyük félre a covidot. Gondolj csak bele, mikor egy új munka helyre kerülsz, nyilván izgulsz. Hiszen új ingerek, új emberek, új környezet vesz majd körül. Most annyiban másabb, hogy eddig ugye személyes kontakt nélkül beszéltetek. Ha normális a társaság, hiába vannak össze szokva segíteni fognak neked be illeszkedni, illetve ne érezd magad kellemetlenül. Mindenki így kezdi az elején 😀
2021. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok.

Lehet szociális fóbiád van, vagy szorongós típus vagy általában.

Tudom nehéz, de tojd le őket. Úgy értem, legyél kedves persze, meg ha tudsz, akkor válts velük pár szót, de nem kell erőlködni, hogy "befogadjanak".

2021. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!