Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan reagálnátok, ha kapnáto...

Hogyan reagálnátok, ha kapnátok egy új munkatársat minimálbéres pozícióban, akiről kiderülne, hogy gazdag?

Figyelt kérdés

Nem felvágós, nem beképzelt, nem látni rajta, hogy gazdag (legfeljebb az autóján). Első munkahelyem egy call centerben volt, ahol nagyon jól éreztem magam, rengeteg barátra és ismerősre tettem szert, kedveltek is az emberek. Azóta eléggé megváltozott az életem, sajnos unalmasabb és magányosabb is lettem. Beszéltem a főnökkel, aki személyes barátom, szívesen visszavárna, de az emberek egy jelentős része lecserélődött.


Nyilván felmondanék, ha nem fogadna be a közösség, de nem szeretném megnehezíteni a főnök munkáját. Tudom, hogy nehéz jó munkaerőt találni. Fiatalok, nektek mi lenne a reakciótok? Befogadnátok őt úgyis, ha tudnátok, hogy csak 'hobbi' miatt dolgozik ott?


2021. febr. 28. 21:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem érdekelne, ha nem vág fel vele. Az más kérdés, hogy az átlag melósokat ismerve ők ezt mennyire tolerálnák, de szerencsére egy call-center nem a klasszik kékgalléros munkahely :)
2021. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Azt gondolnám milyen hülye hogy dolgozik apró pénzért.
2021. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

2

A pénz egészét szétosztanám a kollégák között, esetleg fizetném a beüléseket, egyéb szociális tevékenységeket. Nem tudom, hogy ez mennyire számít túlzásnak.

2021. febr. 28. 22:03
 4/28 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem akarsz adományozni? Haver, barátom, cimbora. Leszek a legjobb haverod.
2021. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy osztanád...


Gazdag minimálbérért nem megy dolgozni


Találnak az ilyenek jobb hobbit is , mint munka...másnak a csicskása lenni ne viccelj már

2021. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kemény 110 ezer forintot ne osztogasd szerintem, mert az a többinek tényleg alamizsna...

Hanyan dolgoztok ott? Mennyit kapnának per fő 2 ezret annyit se?


Nekem ide adhatod az egészet mert csesznek felvenni bárhova is

2021. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Egy multinacionális cég magyar kirendeltsége (tehát nem Magyarországról van szó). Nagyjából 10-15 emberről van szó ebben az irodában. Kb. 300 ezer forintról van szó átváltva, nettóban. Jó, picit magasabb, mint a minimálbér, de ez nem lényeges.
2021. febr. 28. 22:09
 8/28 A kérdező kommentje:

5

Dolgoztam már ott, sosem voltam még jobb munkahelyen/közösségben. Napi 4-6 óra munkáról van szó, amiből max. 2 óra az aktív munka, a többi társas interakció a kollégákkal. A jövedelmem nagyrésze passzív, így nem kell dolgoznom. Ha igen, egy mobiltelefonnal lebonyolítható az egész. Már egy ideje önkéteskedem állatmenhelyen is, szerinted az is felesleges?

2021. febr. 28. 22:11
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Picit magasabb? :D

Akkor nem minimálbért írj, mert a minimálbér az 111. Ezer párszáz ft 8 órában,te meg csak részmunkaidőben keresel 300-at

2021. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén érdekel milyen körökben kell mozogni ilyen melóhoz. Több mint fél éve nem találok napi 8 órás, hasonló fizetésű munkát. Mindezt elvileg keresett diplomával, három nyelv ismeretével, a fővárosban.
2021. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!