Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkanap kávét főzet velem?

Első munkanap kávét főzet velem?

Figyelt kérdés
Ahol kezdtem én is ugyanabban a pozícióban dolgozom, mint a többiek. Nyilván van vezetőnk is de az más. Nekem még nincs diplomám de járok egyetemre, aki betanít ma a kezembe adta a bögréjét, hogy légyszi főzz egy kávét. Én meg főztem neki, és itthon gondolkodtam mit is csináltam. Egyébként nem vagyok bunkó, nagyon kedves embernek tartom magam de itthon át gondoltam, hogy minek néz engem? Te megfőzted volna? Ha nem mit mondtál volna? És legközelebb mit tegyek? Én nem kávézom egyébként tehát akár azt se tudhattam volna, hogyan kell.

2021. márc. 1. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Persze, megfőztem volna, de előtte beleköpök. :D
2021. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Legközelebb mondd neki azt, hogy szívesen főzöl kávét, amennyiben ő meg megcsinálja a te munkádat.
2021. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Atyavilág! Ha ezen kiakadtál és azon agyalsz, hogy belemászott az egodba, akkor nem szeretnék a munkatársad lenni (és szerintem ezt sokan fogják igy gondolni!)!
2021. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

#1:

Szerencsére nem mindenki egy Mucsai paraszt suttyó, mint te.

2021. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

Valahogy érezned kell,egyenrangú kollégának kezel-e.

Ha hosszabb ideje dolgozol egy csapatban,akkor akár természetes is lehet ez a gesztus.

Aki éppen kàvét főz,körbekérdezi a többieket: ti is kértek,vagy melyikőtök kér még kávét?

De ennek így csiska íze van ebben a pillabatban,nekem sem tetszene.

Mindenesetre figyelj.

Következő mi lesz,bevásároltat veled?

2021. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Én mondtam volna, hogy "rendben, holnap meg majd te főzöl nekem". Ha hápogva felháborodik, akkor megmondtam volna, hogy "nem kávémucinak / titkárnőnek vettek fel".
2021. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezzel nincsen gond ha megkért h ,,légyszi,, sok mindenen múlik hangnem stílus viselkedes. Ha a kolléga kedvesen mosolygósan mondja semmi kifogasom ellene mert akkor magamnak is főzök de ha utasít hát azt már nem nyelnem be olyan konnyen masodszorra🙂
2021. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Nalunk a fonok fozte a kavet, mindenkinek megcsinalta munka elott, igy mire beertunk a munkaba, mehettunk is ki a kozos kave cigire. :)
2021. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz melós lenni, akkor főnök lehetsz, vagy csicska. A főnök is volt csicska, aztán meghasonlott.
2021. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
🤣🤣. De jó fej az olyan főnök.🙂
2021. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!