Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A dolgozók a munkahelyen...

A dolgozók a munkahelyen kívűl/ szünetben is megtartják az egymás közötti hierarchiát?

Figyelt kérdés
Például egy orvos csak orvosokkal társalog, ápolókkal nem is?

2021. márc. 1. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, meg szokott maradni az alá-fölé rendeltség alapján történő klikkesedés, mikor nem dolgoznak is.
Többnyire "rangban" közel álló emberekkel szoktak időt tölteni munkahelyi szünetekben és munkán kívűl, persze van kivétel.
Teljesen ember és munkahely függő, fele-fele arányban van mindkettőre példa.
Vannak helyek ahol megvan amit a kérdésben írtál, de többnyire vegyesen szoktak lenni az emberek.
Abszolút csak a munkaidőben marad meg a hierarchia, az emberek el szokták tudni engedni ezt.
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk igen, de nem azért, mert a rangban alul/felül állók főnökösködnek egymással, lenézik egymást, vagy ilyesmi, hanem mert az azonos beosztásban lévők vannak egy területen, úgyhogy értelemszerűen akik azonos szinten vannak, ők egymás között többet tudnak kommunikálni, jobban ismerik egymást és nagyobb eséllyel szövődnek köztük barátságok.
2021. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is inkább a beosztás számít. Én gyakornokként kerültem a céghez, a mentorom a jelenlegi vezető fejlesztő volt. Vele lettünk legjobb barátok, mert vele töltöttem a legtöbb időt munka közben.
2021. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!