Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 napja dolgozom itt, nem...

3 napja dolgozom itt, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira fura és idegen minden és mindenki. Mennyi időt adjak magamnak mielőtt itt hagynám?

Fura mert egyébként a munka nem megterhelő fizikailag és én idáig fizikai munkát végeztem 12 órában de most napi 8 órában vagyok, és ez is idegen mert mindennap jönnöm kell de idáig ugye 1 napot dolgoztam egy kettő vagy több pihi volt,mert műszakban dolgoztam de nyilván éjszakára is jártam és hétvége és ünnepnap. Most pedig ülök egy irodában, új emberekkel dolgozom idegen a környezet, maga a munka is. A helyem jobb, a fizum kicsivel több. Mégsem érzem még jól magam nem értek sok mindent és hiányzik a régi.



2021. márc. 2. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap a próbaidő, igaz?

Adj legalább 1 hónapot neki és egy kicsit nyitottabban állj hozzá.

2021. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3 nap??

Nekem 1 év kellett, mire ténylegesen beleszoktam és zsigerből ment minden.

2021. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Türelem!

Jobb munkahely, több fizetés,...nem lesz gond megszokni!

2021. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden új munkahelyen az eleje a legnehezebb, amíg hozzászoksz a környezethez, az emberekhez. Ez teljesen természetes, ne legyen emiatt rossz érzésed. Adj időt magadnak, nekem is kellett anno több hónap, de inkább egy év, mire kezdtem teljes értékű munkatársnak érezni magam. Felgyorsíthatod a beilleszkedési folyamatot azzal, ha nyitott és érdeklődő vagy a kollégáiddal szemben.
2021. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire összetett a munka, én fél év után is találkozok új dolgokkal a cégen belül, pedig úgy vagyok vele, hogy mindent láttam már.

Amúgy kommunikálj a kollégáiddal, kérdezgesd, hátha elmondják a bajukat, panaszkodni szeretnek az emberek :D

2021. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!