Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy srác a munkahelyemen,...

Van egy srác a munkahelyemen, nem vagyunk kollégák, nincs egymással munkánk. Majd egy éve ott vagyok, de sose köszönt még nekem. Tegnapelőtt viszont igen. e. Mi lehet az oka, hogy most rám köszönt?

Figyelt kérdés
Általában úgy ment el előttem mindig, hogy előre néz vagy a földet, telóját nézte. Amúgy külsőre tetszik.
2021. márc. 2. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, kezdeményezz beszélgetést. :)
2021. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Hát azért ilyen emberrel össze jönni aki sose köszönt amióta ott vagy, hiába néz ki jól vagy tetszik külsőre...
2021. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Aki ilyennel összejön, annak arra van igénye, hogy ne vegyék emberszámba, bántalmazó családban nőhetett fel.
2021. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat1, 2,3.De inkább ne tettétek volna, hisz ez nem az én kérdésemhez szól, lehet összetévesztettétek vkiével.. Na mindegy, továbbra is várom a tippeket, amik a feltett kérdéshez kapcsolódnak.
2021. márc. 2. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből ezt nem lehet eldönteni... Lehet, hogy akar valamit, de lehet, hogy csak most éppen jó kedve volt, úgyhogy köszönt. Ha tényleg tudni szeretnéd, nem csak találgatni, akkor kérdezd meg.
2021. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem érdekel, hogy utána járjak. Csak olyan fura, az elején amikor oda mentem nagyon tetszett a pasi, de már megszoktam. Sose köszönt, vagy nézett rám, így már csak egy ember lett a sokból aki ott mászkál. Csak érdekelt mi változhatott.
2021. márc. 2. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.Csak épp olyanja volt hogy köszönni akart.Ha akar vmit esetleg akkor majd kezdeményez úgyis de nem hinném ha eddig még csak köszönni se tudott.Dehát ez is csak egy vélemény
2021. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!