Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamenjek erre a munkahelyr...

Visszamenjek erre a munkahelyre ahonnan hirtelen felindulásból eljöttem?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén volt egy viszonylag jónak mondható raktári munkám 3 hétig külföldön, ahol rendesek voltak a vezetők, nem volt megterhelő a munka és a kollegák is nagyrészt rendesek, vidámak voltak és eléggé szociális hely volt, csak nekem introvertáltabb embernek ez egy kicsit túl ingergazdag volt. Valószínűleg depresszióm van vagy legalábbis nem vagyok érzelmileg és lelkileg túl stabil. Azt mondtam a főnököknek, hogy nekem ez a hely túl boldog és én túl depressziós vagyok, hogy itt legyek és kisétáltam az épületből. Furán reagáltak, de mondták, hogy jó rendben, ha ezt akarom, minden jót. Most már látom, hogy nagy hiba volt, és rossz napom volt, de mintha belekerültem volna egy ilyen beszűkült tudatállapotba és nem láttam át, hogy mit csinálok. Feszengve éreztem kicsit magam, de csak jobban meg kellett volna szokni a helyet, mert azért voltak olyan emberek akikkel kijöttem és rákényszerültem volna a szocializálódásra, ami nekem pont kellene, mégha nehéz is néha. Valamint megtetszett egy lány, akit én nem érdekeltem és az egyik főnök ráhajtott, ezt is nehéz volt elviselni. A legutóbbi 2 munkahelyeim pedig pont az ellentettjei ennek. Bunkó, kiabáló főnök, unszimpatikus kollegák és mindennap ezzel kelek, hogy milyen hülye voltam, hogy eljöttem.

Mit gondolnátok egy munkatársról, aki ilyet mond és felmond? Valószínű azóta sok kollega cserélődött, mert mégiscsak egy raktár, de nem tudom egy ilyen durva mondat után nem lenne-e nevetséges visszamenni.



2021. márc. 2. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Neked legjobb megoldás ha visszamész, nekik legrosszabb ha visszavesznek.
2021. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Az élet állandó változás. Egy próbát (telefont) megér. Legfeljebb azt mondjak hogy nem, és akkor megnyugodhatsz, hogy ez nem a te helyed.
2021. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kollégák szempontjával ne foglalkozz, biztos van, aki megjegyezte ezt magának, de ha most már ott maradsz, max az elején élcelődnek ezzel, aztán elfelejtik.

De viszont munkáltatói szempontból meglepő volna, ha visszavennének. Ugyanis ezzel abszolút megbízhatatlannak és labilisnak mutattad magad, az elmondásod is ezt megerősíti. Normálisabb helyeken nem vennének így vissza, és ezt nem ellened mondom, csak tényként. Bármi miatt is mondasz fel a jövőben, érdemes volna azt finomabban csinálni.

2021. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát elnézést, de te hülye vagy.

Túl boldog a hely, erre lelépsz, a következő munkahelyen megvan a "nem boldogság " akkor meg az a bajod.

2021. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Meg lehet próbálni. De ha én lennék a munkáltató, és nem lenne égető szükségem munkaerőre, tuti nem vennélek vissza, mert ha ennyire labilis vagy, mi a biztosíték rá, hogy nem hagysz ott a legnagyobb szarban?
2021. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
4: Figyu, azt én sem szeretem, amikor megy a kemény munka, tartanom kell a tempót, és körülöttem meg viccelődnek, meg egymásra vigyorognak. Hát még azt, ha ráadásul még csesztetnek is, hogy én miért nem vágok jó képet. Nem azt mondom, hogy ne beszélgessenek egymással a dolgozók, amikor tehetik, de a munkahelyen mégis legyen inkább munkahelyi légkör!
2021. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Más szóval: Ne legyen nyomasztó légkör, ahol folyamat csesztetik, meg terrorizálják az embert, de ne is legyen viháncolástúltengés, mert az nekem már a ló másik oldala. Mindenki végezze a dolgát, és ennyi!
2021. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!