Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért félek ennyire betegesen...

Miért félek ennyire betegesen a munkától?

Figyelt kérdés

Régóta próbálom leküzdeni ezt a félelmemet, hogy elmenjek az adott interjúra és ha felvesznek akkor rendesen dolgozzak.

Világéletemben munkakerülő voltam.

Dolgoztam talán 8 hónapot egyhuzamban suli után de ott is azon járt a fejem, hogy amíg tudom húzom és jelentkezek suliba még nappalisba, hogy ne kelljen dolgoznom.

Ez az időszak nekem sajnos véget ért, hisz már nem mehetek suliba.

De nagyon kellene a pénz csak utálok dolgozni.

Lett volna egy hely ahova tudtam volna menni és szerettem is volna oda menni csak 3 műszakos és lehetetlen lenne oda a bejárás sajnos ezért az felejtős de máshol meg nagyon szorongok úgy mint iskolában.

Sosem éreztem ennyire félelemmel telve mint most.

Egyszerűen utálok dolgozni, utálom a munka kifejezést, magát a munkahely szót.

Ma is lemondtam ez közeli munkahelyet, mert féltem hogy nem nekem való és ott sok elvárás lett volna ami nekem nincs meg, ezért most megint kezdhetek keresni de nagyon félek.

Itthon vagyok szinte egész nap, közösségbe csak akkor megyek ha muszáj, közlekedésen is állandóan azt hiszem engem figyelnek.

Egyedül csak egy árufeltöltői tapasztalatot tudok felmutatni ahol sokáig voltam de utáltam nagyon, csak azért voltam ott mert akkor kényszerítettek szinte mert még fiatal voltam.

Szeretnék azért dolgozni hogy legyen pénzem, de nem olyan helyen ahol sokat várnának el tőlem.

Öngyilkosságon is sokszor gondolkodtam, de kizárt, hogy úgy tegyem meg hogy sikerüljön mert olyan szerencsém is van, ezért kivárom a természetes halált inkább, de közben nem akarok ennyire lepunnyadni.

Sportolni nincs kedvem és nem is akarok...

Társat a hátamra se kívánnék nem hogy szexuálisan aktív életet folytassak vele amiben sosem volt részem de nem kívánom, undorodok tőle...

Hogyan erőszakoljam meg magam és menjek el valami munkára hogy legyen pénzem?

Milyen betegségem van ha ennyire félek az emberektől és mindenképp kerülni akarom őket?



2021. márc. 3. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Szociális fóbia. Előbb pszichológushoz menj, tedd rendbe az életed.
2021. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Én is kb így vagyok sajna munkatéren, sehol nem tudok megmaradni tartósan, már nagyon zavar de nem tudom mit kéne tennem.
2021. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Honnan van pénzed?
2021. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom a szülők tartják mint a lovat.

Ha ilyen életképtelen vafy akkor menj el vérplazmázni meg hasonlók. Esetleg végezz el egy vagyonőritvés ülj egy üres telephelyen ahol csak csekkolni kell x óránként.

2021. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4.Senki nem kérdezte a véleményed...
2021. márc. 3. 15:00
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Véletlenül nem vagyonőr az édesapád?
2021. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6.apám meghalt régen csak hogy megjegyezzem...
2021. márc. 3. 16:09
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
:) tartják mint a lovat.....
2021. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8.téged se kérdezett senki...

amúgy nem tart el senki!

van tartalék pénzem abból gazdálokdok

de itt csak nyomjátok a mamahotelt bármire igaz?...............................................................................................

2021. márc. 3. 16:18
 10/21 A kérdező kommentje:

Írom hogy meghalt rég az apám erre te benyomsz egy mosolysgós fejet milyen emberek JÁRNAK IDE?

szomorő hogy ilyen senki nép van itt!

2021. márc. 3. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!