Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » INTP típusok! Mit dolgoztok?...

INTP típusok! Mit dolgoztok? Szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés

Kérem csak az írjon, aki INTP! Arra, hogy mennyire helytálló vagy nem helytálló a teszt, most ne térjünk ki, kérem, hogy csak a fenti - és lenti :-) - kérdésekre válaszoljunk!


Tehát, INTP-ként hol dolgozol? Szereted? Mennyire? 1-5-ig tartó skálán mennyire értékeled? (1-kibírhatatlan, 5-álommunka) Miért szereted, vagy miért nem szereted?


2021. márc. 3. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Jaj, de szigorú vagy, cicus. :) INTJ
2021. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
I-E között vagyok, szóval fogjuk rá. Szoftverfejlesztő vagyok. Szeretem. 4-est adnék, mert még hátra van bedolgozni magam úgy igazán a szakmába, egyébként tökéletes, alkothatok, gondolkodhatok, általában az ügyféllel folytatott meetingeken is benn vagyok, szóval mégsem élek teljesen burokban.
2021. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Coach vagyok, az ügyfeleimnek segítek fejlődni, túlnőni a problémáikon, és emellett rengeteg tartalmat gyártok.

Nem éppen egy klasszikus INTP-foglalkozás, de én szeretem, és úgy érzem, testhez is áll.

2021. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy nem szeretem. Olyan 1,5. Majdnem kibírhatatlan, pedig ez a legjobb munka amivel valaha találkoztam.
2021. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!