Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdekelne ha az új kolléga...

Érdekelne ha az új kolléga azt mondaná inkább nem mondja el a véleményét rólad?

Figyelt kérdés

25 évvel idősebb nő, egyébként nem szóltam rá semmit de így is küzdök azzal, hogy ne érdekeljen más véleménye. Pályakezdő vagyok, itt jelenleg nagyon friss munkás vagyok más ágazatból és szakmából jöttem. A mondata konkrétan így szólt " Nem akarlak megbántani ezért nem mondom el a véleményem rólad".

A beszélgetés témája a munkahelyen lévő nagy mozgások voltak, tehát sokan mennek és jönnek szerinte azért mert nem tudják egyesek elviselni, hogy van felettesük.

Miért véleményez engem magában ismeretlenül egy 50 éves nő? Nem ismer, meg sem kérdeztem mit is gondol, hogy érezze azt leszarom de igazából pont ez a baj, hogy mindig foglalkozom mások véleményével.



2021. márc. 4. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gondoljon amit akar. Én azt gondolom, hogy munkahelyen nincs barátság, szóval totál jelentéktelen mit gondol.
2021. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki nem sz.rja le mit gondol? Vannak akik azért ejtenek el ilyen mondatot, hogy mutassa hogy ő mennyire domináns te pedig alárendelt vagy. Szóval annyi nincs benne hogy kimondja, de páváskodik, hogy ő mennyire nagyvonalú amiért ő, a nagy valaki megkímél a véleményétől. Na én az ilyeneket gyorsan el szoktam intézni. Kifejezetten szeretem amikor az utamba sodor a szél egy ilyen szemetet.
2021. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mit válaszoltál volna neki?

Bárcsak én is ilyen személyiség lennék, de én még nem jutottam el eddig pedig sok idegeskedéstől megkímélném magam

2021. márc. 4. 09:56
 4/9 Metionin ***** válasza:
91%
Ki nem szarja le? Direkt azért mondta így, hogy gondolkodj rajta, hogy emészd magad. Látványosan tojd le. Én az ilyenekre mosolyogva annyit mondok, hogy oké.
2021. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4


Azért írtam így, mert ez a véleményem. Én eddig mosolyogva sz.rom le a te véleményedet is 🙂

2021. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
5. Nem neked írtam, a kérdező munkatársa mondta így direkt mert tudja hogy ezzel a kérdezőt bántja. A "ki nem szarja le" csak simán az eső gondolatom volt, a tiedet nem is olvastam :D ettől függetlenül szard le a véleményemet, én is azt csinálom :D
2021. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is szeretném mosolyogva leszarni mindenki véleményét 🙂 Mit tegyek, hogy valójában így is legyen?
2021. márc. 4. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:

6


Sz.rok rá kinek írtad! : D


Vicces kívül, elnézést akkor! ( bár le.zarom 😂)

2021. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
100%

8. Leszarom :D


Kérdező, gyakorlással. Menj be reggel úgy hogy na ma leszarod a kollégákat. Utána úgy hogy most egy hétig leszarod őket, utána már menni fog. Csak az eleje nehéz mert akkor ők is jobban belelendülnek mert irritálja őket hogy nem foglalkozol velük. Ezen kell túlesni, utána megszokják.

2021. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!