Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szeretik olyan sokan a...

Miért szeretik olyan sokan a home office-t? Szerintem tök kényelmetlen egész nap otthon ülni, ingerszegény környezetben, magányosan. Halálra unnám magam.

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 15:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
En nekem jol esik a homeoffice ezen resze
2021. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Például nem betegszel meg?

+2 óra időd van?

Olyan körülményeket teremthetsz, amilyet akarsz?

Úgy öltözöl, ahogy tetszik?

Még egy normális ebéd is jöhet?

Inger az van, mert jönnek a feladatok, nyaggatnak a kollégák és a főnök, hogy mikor lesz már kész!

2021. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nekem kell az, hogy elmenjek otthonról, bemenjek a munkahelyre és addig is levegőzök legalább

Ez tényleg egy nagyon antiszociális embernek való csak, én is elég introvertált vagyok, de így is depressziós leszek, ha egész nap otthon kell ülnöm egyedül, magányosan

2021. márc. 4. 15:32
 4/33 A kérdező kommentje:

"Például nem betegszel meg?"


-Pont hogy belebetegszek, depressziós leszek tőle.


"Olyan körülményeket teremthetsz, amilyet akarsz?"


-Az jó körülmény, ha a szobámban ülök egész nap? Dögunalmas


"Inger az van, mert jönnek a feladatok, nyaggatnak a kollégák és a főnök, hogy mikor lesz már kész!"


-De ez közel sem ugyan az, mint ha személyes kontaktus lenne

2021. márc. 4. 15:34
 5/33 GretaThunberg ***** válasza:
94%
Nekem programozó ismerősóm mondta hogy sok időt spórol meg. Értelemszerűen nem kell utazni, cicomázkodni minden nap. Ezt meg már én teszem hozzá, de egy ilyen munkánál szerintem pont hogy előny az ingerszegény környezet, mert jobban tud az ember koncentrálni.
2021. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Home office-ozni szobabiciklizés közben is lehet, akár kiviheted a laptopot a kertbe, az irodában meg a légkondi alatt kuksolsz és figyelnek hogy mereven bámuld a monitort. Más nem számít teljesítménynek :)
2021. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

"Nekem kell az, hogy elmenjek otthonról, bemenjek a munkahelyre és addig is levegőzök legalább"


A munkába utazás helyett kimehetsz levegőzni, ki akadályoz meg ebben?

2021. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Én imádom. Kezdve azzal, hogy naponta több mint 2 órát spórolok az utazáson, plusz még egy keveset a készülődésen.

Én szeretem az otthonomat, úgy rendeztük be hogy számunkra kellemes környezet legyen, nem ingerszegény. Sőt, az ablakon kinézve nem szürke falakat és autóforgalmat látok, hanem fákat, madarakat, mókusokat.

Nem érzem dögunalmasnak, hogy nem hallom a folyosón zajló pletykapartit, az étkezőből a röhögést, a kollégámat egy órát telefonálni hangosan.... Jobban tudok koncentrálni a melóra.

2021. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha van munka akkor nem unalmas, ha pedig nincs, akkor a munkahelyen is csak unatkozol. Akkor már inkább otthon unatkozok.
2021. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
Mért? Aki szereti az szereti. Nincs mit ezen nem érteni.
2021. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!