Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home office gyerek mellett,...

Home office gyerek mellett, hogyan?

Figyelt kérdés
Home office-ban dolgozok call center operátorként, fontos, hogy csend legyen a környezetemben, ne hallattszon bele semmi zaj. Ugye hétfőtől be lesznek zárva az iskolák, a gyerekeim itthon lesznek, a nagyobbiknak úgy fog zajlani az oktatás, hogy Skype-on beszélnek. A lakásunk olyan pici, hogy nem lehet úgy elhúzódni, hogy ne zavarjuk egymást, mindenhonnan minden hang áthallatszik, nem tudom hogyan tudnék nyugodtan dolgozni így, hogy nem lesz csend körülöttem. Az oktatás 8-tól 2-ig fog tartani, én pedig csak 8 és 4 között dolgozhatok, tehát még az sincs, hogy oktatás után letudom a munkát.

2021. márc. 4. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ha fül/fejhallgatót használnátok és nem emberi hangerővel beszélnétek a mikrofonba akkor sok zaj keletkezne.
2021. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Irodából is rengetegen dolgoznak call centeres pozícióban és ott is van alapzaj, mégis végzik a munkájukat. Fejhallgató és emberi hangerő, ahogy az első is írta.
2021. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!