Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg vannak olyan munkahely...

Tényleg vannak olyan munkahelyek ahol még WCre sem lehet menni szabadon?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha gyárban szalagsor mellett áll akkor nem mindig tud menni
2021. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyártósoron dolgozva például lehet olyan tevékenység, amit nem lehet csak úgy bármelyik pillanatban otthagyni. Targoncás vagy markolós sem rohanthat csak el úgy akármikor, ha rájön a hasmenés.
2021. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sok ilyen szakma/munka van, amibe az ember nem is gondol bele, nem feltetlenul kell a szalagsor mellett dolgozni.

Pl. Egy idegsebesz sem feltetlenul fogja letenni a sziket egy agymutet kozben, csak azert, mert konnyitenie kell magan, ahogyan pl egy buszsofor sem allhat felre kedvere, akarmikor csak rajon a szapora.

Nyilvan emberek vagyunk, de egy felnott azert egy ido utan a munkajahoz tudja merni azt, hogy hogyan es mennyit igyon, illetve hogy visszatartsa a kenyszert a kis vagy nagydologra.

2021. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
3: Mondjuk ez már eszembe jutott: Egy műtősebész bemehet úgy dolgozni, hogy hasmenés gyötri? Hiába szed gyógyszert, nem garantálható, hogy nem fog pont operáció közben rájönni, amikor épp valami kényes részt vág át.
2021. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Betegen ne menjen senki dolgozni a hasmenés lehet fertőző is. Nekem bélbetegségem van (IBS) és soha nem volt gond a wc-re járás a munkában. Akkor az ember agya másra koncentrál. Általában még az ilyen bélbetegek, mint én is kibírnak 15-20 percet, így ha nagyon kell valahogy megtalálja a módját a szünetnek. 16 év alatt, max. 1-2x volt munkában, hogy muszáj volt menni. De az tény, hogy én nem tudok vállalni olyan munkát ahol meg van tiltva a wc. Mert az ok, hogy kibírom amíg az ügyfél nem megy el, de azt nem ha tudom, hogy nem mehetek el wc-re még akkor sem ha muszáj. Sajnos sok bélbetegnek ez hatalmas nagy stressz, pl. a legtöbb pont ezért nem utazik busszal. Én is mindig vonatozok, szinte soha nem használtam a wc-t vonaton, de buszra nem vagyok képes felülni, ha mondjuk 2 óránál hosszabb az út.
2021. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

#4:

Egy operáció közben nem véletlenül vannak jelen legalább 5-en a páciens körül. Ez úgy tudom szabályban van, ha valaki kiesik, akkor egy másik sebész azonnal át tudja venni a műtétet.

2021. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is gondolnátok, hogy a postákon pult mögül rátok mosolygó postások felé elvárás, hogy ne menjenek WC-re, - ezt addig nem is említi nekik senki, amíg sor nem kerül erre, de abban a pillanatban elkezdik piszkálni. Az ügyfelek és a főnökeik is úgy tekintenek rájuk szó szerint, mint ha nem is emberek lennének. Sokan eljutnak közülük nap mint nap addig a pontig, hogy becsurrantanak egy kicsit, mire kiszállnak a kassza mögül. De ebből az ügyfelek nem sokat vesznek észre. A kórházakban nagyjából hasonló a szint, - mindenki csak a saját, személyre szabott céljainak rövid távú érvényesítésére figyel. Múltkor furcsán nézett rám egy orvos, amikor kipaterolta az előttem vizsgált/ellátott beteget és amikor ugyan azzal a levegővel behívott engem, megkérdeztem, hogy "Nem akar pihenni egy kicsit két kör között?" -Mondjuk egy másikat meg azzal akasztottam ki, hogy páciensként "Jó egészséget!" kívánva búcsúztam tőle, - az emberek természetesnek veszik, hogy az orvosok esetében fel sem merülhet a megbetegedés esete...
2021. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva a 4-esem?
2021. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A kasszából se lehet akármikor kiugrani pisilni. Barátnőm pont ezért mondott fel, mert amikor érezte, hogy rajta van a szükség, akkor szólt a főpénztárosnak, hogy ki kell mennie, azt mondta neki tartsa még egy kicsit. Aztán 2 óra után már nagyon kellett mennie, akkor megint szólt, megint mondták, hogy várjon, 5 perc után felállt, lezárta a kasszát, szólt a szekusnak, hogy ő most wc-re megy, maradjon ott. Persze jól lecseszték, ő pedig közölte, hogy ok, akkor ő most felmond.

De az olyan üzletekben is rossz, ahol 1 eladó van.

2021. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!