Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőnapra mit illik vennem a...

Nőnapra mit illik vennem a kolléganőimnek?

Figyelt kérdés

Egyedüli férfiként vagyok a munkahelyemen, a közvetlen kollégáim 12 nő, közülük mindenki idősebb mint én, a legfiatalabb 35, a legidősebb meg 50 körüli, én meg 21 vagyok! De rajtuk kívül még vannak néhányan, akikkel szintén napi szinten találkozom, csak nem egy osztályon dolgozunk!

Valamilyen apróságot szeretnék nekik adni, de nincs nagyon ötletem.



2021. márc. 5. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk olyan csokit szoktak venni, aminél egy dobozban több kisebb csoki van (mint pl. a Raffaello vagy Merci) és abból osztanak mindenkinek.
2021. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1%
Tampont, az mindig jól jön nőknek szerintem
2021. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Kivételesen, ebben az évben azt mondom, hogy vegyél mindegyiknek egy-egy szál virágot (akár a legolcsóbbat is).

Ezzel két csoportot is támogatsz, hogy ne menjenek csődbe:

- azokat, akik termelik a virágot

- és azokat, akik árulják


Ha kis virágboltban veszed, akkor mindkettőt támogatod, ha pl. egy multiban egy nagy csokorral és azt szétbontod, akkor csak a termelőt támogattad, a virágbolti eladót nem, csak a multit.

2021. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Gumit
2021. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Semmit, kommunista ünnep. Vegyél anyák napjára virágot annak akit érint. Nőnapnál csak egy rosszabb van: a férfinap.
2021. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csokit! Több előnye is van. Vehetsz nagyobb kiszerelést és abból egyet mindenkinek, olcsóbban jössz ki szerintem ezzel mint bármi mással. És nem kókadozik egész nap itt-ott mint a virág.

És kevés ember ismerek akinek nem esik jól mondjuk egy finom Ferrero.

2021. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egy szál tulipán bőven elég, vagy 1 szem bonbon. Igazából a gesztus a lényeg.
2021. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a sok darabos csokira.

Én például nagyon szeretek virágot kapni, de az irodából tiszta macerás hazavinni tömegközlekedéssel, plusz ugye napközben is vízbe kéne tenni, de azt is hogy oldod meg. Egy kis csokival a gesztus is megvan.

2021. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Valahol rettentő szánalmas, hogy minden ilyen kérdés alatt, maiben benen szerepel, hogy "nő" megjelennek az elkeseredett incelek és ontják magukból a mocskot. miközben remegve várják, hogy egy nő hozzájuk érjen. :) Hát várhatják.
2021. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Lószar jár a komcsi femináci ünnepre.

Amúgy nevetséges, hogy a kérdező ezzel akar csajozni. Inkább kérdezd meg őket ki akar dugni veled, és kész.

2021. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!