Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki az a szemèly aki tud...

Ki az a szemèly aki tud vàltoztatni a munkahelyi körülményeken?

Figyelt kérdés

Dolgozói vèlemènyek:

"Itt nagyon nem okè valami èvek óta."

"A főnökök nagyon nem normálisak."

"Nincs összetartàs az emberek között."

"Rosszindulatúak az emberek egymással."


Ezek mind vélemènyek, amik azt mutajàk, hogy egy szemèlyre lehet fogni az összes dolgot, viszont a vàltoztatàshoz több személy kell. Esetleg elèg egy szemèly is, ki az?


2021. márc. 5. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván nem elég, ebben az országban meg összetartásra aztán várhatsz amíg megöregszel, jobb nem is tudomást venni ezekről a dolgokról.

Max ha nagyon kivan a f..od az egésszel elmondod, vagy ott hagyod a pi..ba.


Én már próbáltam jobbá tenni egy helyet, az lett a vége, hogy mindenki megutált :D még akkor is ha neki tettem jót.

2021. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, elég egy személy is, Te. Keresel egy másik munkahelyet. Ha a többiek is ezt teszik, talán a főnökségnek vagy a tulajnak bevillen hogy valami nem kóser.
2021. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összetartás tényleg ritka. Én felmondtam és rajtam kívül még négyen. Igy a főnökömet is elbocsájtották. Persze ezt nem tudhattuk előre de akik maradtak azoknak jobb lett. Én is jobb helyre kerültem és megtanultam elengedni a dolgokat.
2021. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!