Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz az, ha valaki kormányhivat...

Gáz az, ha valaki kormányhivatalban dolgozik és az adófizetők pénzéből kapja a nagyon alacsony fizetését?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Amúgy nem olyan alacsony az, nagyon is jó fizetés. A nővérem is ott dolgozik.

2021. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem egy top fizetés, főleg pálya kezdőként. Sok év, család stb esetén már elfogadható fizetést kap egy kh-ban dolgozó. Amúgy miért lenne gáz bármelyik munka vagy fizetés. Én a takarítót se nézem le.
2021. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem gáz hanem felháborító, hogy én tartom el tulképp azt a vízfejűt akivel ha beszélnem kell (mert be kell menjek vmiért), akkor egy napot ki kell vegyek >.<
2021. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1, #3 a fizetés nagyon is alacsony. Diplomásként fele annyit sem kapsz, mint egy szakmunkás.

Én már többször tapasztaltam a lekezelést és, hogy az emberek szerint semmi hasznosat nem csinálunk, meg ők tartanak el minket. Már kezdem gáznak érezni. A másik, hogy versenyszférába is nehéz váltani, mert a munkáltatók is lenézik azt, aki közigben dolgozott és inkább nem vesznek fel, mert hogy "ott csak lébecolni és kávézni szokás, nálunk meg dolgozni is kell".

2021. márc. 6. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem gaz. Az a gaz, amikor az ilyen hivatalokban turelmesen viselem, hogy tetulassuak, viszont tiz ugyintezobol hat kotekedo, arrogans ok nelkul.

Egyebkent egy ilyen vilagban a biztonsag nagy dolog, es relative biztos allas.

2021. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz és nem al alacsony az a fizetés... Apu kormányhivatalban dolgozik, háttér munkatársként, 2 diplomáját +2 nyelvvizsgáját megfizetik, mindig mondja, hogy nyugdíjas állása van, alig van dolga és péntekenként leléphet délben vagy 2 kor. Előtte tanár volt, még alacsonyabb bérért.
2021. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit az állam és így az adófizetők tartanak el ennyi erővel. Meg mindenki fizet mindenkinek, ha már az adókról van szó. Tömegközlekedés, gyes, segélyek, egészségügy, posta, mentők, rendőrök, tűzoltók, hadsereg, ezek valamelyikére mindenkinek szüksége van, és az állam biztosítja a működésüket a befizetett adókból. Ennyit erről. Aki a szerencsétlen ügyintézővel mer keménykedni, az merjen az orvossal az állami kórházban vagy a rendőrrel is, hogy mit ugat, hisz ő tartja el.
2021. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!