Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a helyzet kamionosok? Mi...

Mi a helyzet kamionosok? Milyen relációban dolgoztok? Milyen az életetek munka terén? Mennyi szabadidőtök van? Szabadidőtökben mit szoktatok csinálni? Milyenek a kapcsolataitok barátok terén? Van párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

Hogy érzed magadat álltalában?

Szereted a munkádat?

Miért ezt a munkát választottad?

E mellet lehet kialakítani egy egészséges párkapcsolatot?

Merre szoktál általában járni kamionnal? (Országok)

Milyen szerelvénnyel dolgozol?(ponyvás,gabomás,tartályos,nyitott,túlméteres,cementes stb..)

Mit szoktál inkább szállítani?

Mennyire vagy megelégedve a munkád terén?

Mennyire vagy megelégedve a magánéleteddel?

Munkádban 9-11 órás pihenődben hogyan osztod be?

24-es vagy több órás pihenőben mit szoktál csinálni külföldön?

Mennyi a havi keresedet?


Össze vissza írtam,ne haragudjatok,gondolkodom azon hogy le tegyem e kamionos jogsit,ezért is érdekelnének a valaszaitok.


Olyanok is nyugodtan válaszolhatnak akiknek közeli ismerősünk,rokonjuk ebben a szakmában van.


Szép délutánt. 🙂



2021. márc. 7. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2021. márc. 7. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Jelenleg 6-17/18 ig dolgozok napi hazajárósban, tartállyal. A pénz olyan 440-460nettó attól függ hány munkanap van.

Ezelőtt autószállítóztam 5 évet, ott "kétheteztem" ami azt jelenti minden második hétvégén voltam csak itthon.

2021. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

-Nagyon sz*rul

-Nem

-Gyerekkori álom volt

-Nem

-Főleg Kelet Európa (jobban szeretem ezt, mind a nyugati stauland-ot)

-Ponyvás

-Autó és építőipar főleg

-Semennyire

-Egyáltalán nem

-Próbálok pihenni és erőt gyűjteni

-Nem szoktam külföldön hétvégézni

-Fizetés változó, napidíjas vagyok. Van amikor több napot tudok vállalni és van amikor csak tizenpár napot melózok a hónapban.

2021. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!