Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkásszállón hivatalosan...

Arktika kérdése:

Munkásszállón hivatalosan Dohányzót nem dohányzóval rakhat egy szobába a munkáltató?

Figyelt kérdés

Ha van ilyen tiltó törvényrendelet akkor kérhetek róla egy linket?

Az a sz@r, hogy olyan helyre kerültem ahol 3 an vagyunk egy kis szobában ahol meg kell pusztulni mert alig kapok levegőt a 2 köcs#g dohányos miatt, attol h nem a szobában cigiznek a tüdejükben még ott van és rám lélegzik este. szolni akarok h normálisakkal rakjanak egy szobába


2021. márc. 7. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
XD
2021. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Cserélj valakivel szobát.
2021. márc. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kilégzéskor cigifüst nem jön. Az lerakódik a tüdőben, ott az a sok szép kép a cigisdobozon.

Gondolom mivel a szobában tilos a dohányzás, összerakhatnak titeket.

Esetleg szépen kérd meg az illetékest.

2021. márc. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk bérelj egy saját lakást ahelyett, hogy a munkáltatóddal oldatnád meg a lakhatásod.
2021. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

szerintem te költözz el a tanyára, mert amíg emberek között maradsz, egyik hisztirohamot kapod majd a másik után... néha elagyalok rajta, hogy ez a típusú agresszív agydefekt a dohányzás hiányára vezethető vissza? (tegyük hozzá én sem dohányzom, meg a család se, de láttam már apámat ilyen kaliberű jelenetet rendezni, mert elsétált mellettünk valaki egy cigivel -_-)

nyugodj le.

2021. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Részvétem, még akkor is megérezni valakin hogy cigis ha teljesen odafigyel a higiéniára...ha valamit elhanyagol akkor elég kellemetlen tud lenni a cigiszag ilyenkor.

Full átveszi minden használati tárgy ezt a jellegzetes szagot.


Nincs törvény, max megkérheted hogy jobban figyeljen már oda mert krva büdös.


Ha nincs szerencséd és kalányos lakatosnak hívják a szobatársadat akkor lehet kapsz 1-2 pofont :D


Szerintem inkább költözz el!

2021. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem költözök el a szobábol. Az volt az igazi gond, hogy szénsavas ásványvizet ittam. Ilyenkor a szénsav miatt olyan mintha a szendioxiddal fúljnák tele a helységet, amiben már alapból is sok van 3 ember miatt, ezért dugult el az orrom is és alig kaotam levegőt. Váltottam mentes vizre azóta minden rendben
2021. márc. 13. 06:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Troll kérdés.
2021. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8 nem biztos :)
2021. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7es válasz alapján 100%.
2021. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!