Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az építészeknél miért nincs...

Az építészeknél miért nincs home office sehol? Mind azt mondják menjek be az irodába. Ezt miért nem lehet telefonon vagy neten?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van építész barátnőm, ő egy éve otthonról dolgozik.

Amúgy mi miatt hívod őket? Ha ezt tudjuk, úgy könnyebb megmondani, hogy azt pont miért kell személyesen intézni.

2021. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hol lehet olyat találni aki otthon dolgozik? Egy kis lakóházról lenne szó, és eddig csak irodásat találtam. Szerintem csak kényelemből vannak irodában, megszokták. Lehet hogy csak a nagyon nagy cégek home office-oznak, vagy akinek eleve nem volt irodája. De nehéz a kicsiket megtalálni.
2021. márc. 8. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos, hogy home office-ban legyen?
2021. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnék utazgatni jelenleg a covid miatt sem. És amúgy sem szeretem a felesleges közlekedést, ha meg lehet oldani telefonon-neten a nagy részét. Ezen kívül sokszor csak 1-2 órákat tudnék szabad időt fordítani erre, nem egész délelőttöt vagy délutánt az utazással együtt. Azt csak néha, de nem rendszeresen. Van net, telefon, posta, mindent el lehet intézni ezekkel.
2021. márc. 8. 23:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ha benn van minden cuccuk, gépek, tervrajzok, rajzeszközök, táblák, fszomtudjamik, akkor kényelmesebb nem hazavinni mindent kéthavonta amikor jön a hiszti... (koleszben laktam együtt építészmérnök hallgatóval, idővel meggyőztük a kollégiumvezetőt, hogy adja oda neki az egyik nem használt helységet, mert nem férünk el a cuccaitól a szobában, egy végzett mérnöknek is van annyi holmija gondolom...)
2021. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet mert biztos vannak a nagy katalógusok mint pl amiket a lapszabászaton is lehet elhozni, vannak kisebbek nagyobbak, vagy a színkártyák...:) De szerintem ezen kívül gépen csinálják. Ezt nem tudom mennyire kell eleinte pl színkártya. Vagy lehet hogy ki vannak nyomtatva a jogszabályok. Bár az is meglehet neten is.
2021. márc. 8. 23:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem szeretnék utazgatni jelenleg a covid miatt sem..."


De ehhez nem kell home office. Akkor is tudnál telefonon beszélni vele, ha az irodájában van.

Valami webkamerás kapcsolatot létre lehetne hozni, kérdezd meg, hogy tudtok-e így beszélni.

2021. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az igaz. Ő attól lehet az irodában. De azt mondták akikkel beszéltem menjek be mert azt úgy kell. Keresek még akkor másokat.
2021. márc. 8. 23:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert kell a stadion, az ilyen-olyan sportközpont, az üresen álló, de felhúzandó irodaépületek milliónyi száma még most is...
2021. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es! Megkérdezhetem, hogy te mivel foglalkozol, mit dolgozol?
2021. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!