Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynátok egy munkahelyet,...

Otthagynátok egy munkahelyet, ha a kollégáitok virustagadóak lennének?

Figyelt kérdés

Amit eddig megtudtam:

* Konkrétan csak egy nevetséges mondvacsinált dolog az egész, sima nátha.

* Semmi bajunk nem lesz (életerős, egészséges fiatal-középkorú dolgozók)

* Röhejesek az intézkedések, nevetséges a maszkviselés


Eközben a hvg.hu-n (különösen a kommentek): [link]


Családban mindenki krónikus beteg, én is. 2 hete vagyok a munkahelyen, alapvetően nem is szeretem, stresszes, de most jobb mint a semmi (irodai munka). De sajnos ez már a sokadik lenne a covid alatt így nagyon nem szeretnék ugrálni.



2021. márc. 9. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem hagynék el munkahelyet ellenkező vélemények miatt.
2021. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére távmunkában dolgozom, így nem érintene az egész, de ha egész nap benn kéne ülnöm és konteós idióták agymenéseit kéne hallgatnom akkor valszeg nem bírnám sokáig.
2021. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Én pont nem izgat, ha valaki vírus tagadó, de a szabályokat tartsa be, nálunk a munkahelyen külön ellenőrzik és szankcionálják ha nincs maszk, ha nem hordja a kollega, akkor egy ellenőrzés és bukta.
2021. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3: Akkor az egy pontos, precíz cég. Itt úgy sumákolnak a maszkkal ahogy tudnak.


Ráadásul budapesti szóval azt gondolná az ember, hogy itt normálisabbak vannak. És nálatok is vannak vírustagadók?

2021. márc. 9. 18:38
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkinek meg lehet a maga véleménye, nem hagynám ott. Egyébként igazuk van.
2021. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert nem hordom a maszkot nem vagyok vírus tagadó, ahogy azért sem, mert ki merem mondani, hogy ez a dolog félig meddig mondvacsinált. Szándékosan tönkretesznek jó pár szektort. Az senkit nem zavar, hogy a gyárban, boltban tömeg van, de egy csóró virágboltot be kell zárni, meg egy nyomorult éttermet is, ahol már a vírus előtt normális rendben ültek az emberek. Kétlem hogy bármelyik étterem megtette volna azt, hogy egymás nyakára ülteti az embereket. A fidesz hű csaholásoddal kedves kérdező jócskán hozzájárulsz te magad is az emberek ellehetetlenítéséhez. Remélem sokat fizetett neked a párt ezért a propagandáért. Képzeld el én is gyárban dolgozom irodában gyártásban is és eszem ágában nincs a maszkot normálisan hordani. Nem fogok 8-10 órát fuldokolni, mert a fidesz politikusai ezt kérik. Ugyanígy már bocsánat hogy ezt mondom, de az oltásnak sincs semmi értelme. Ugyanúgy zárva lesz akkor is minden, ha belöveted magadat. Ez csak azért van, hogy a fidesz bebizonyítsa hogy márpedig téged mint embert, bármi sz.rral be lehet oltani. Te pedig nem reklamálsz, mert buta vagy és elhiszed a kormány propagandát.
2021. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Én nem értek egyet velük, de megértem őket, mert annyira szürreális az egész. Tavaly március óta én sem hallottam egyetlen tüsszentést sem, semmi betegség se a családban, se ismerősök, se munkatársak között. A városban is egyetlen piros címkéről tudok, azt se láttam személyesen, csak mesélték, és az is külföldi út miatti automatikus karantén volt.


Csak szenzációhajhászás meg félelemkeltés van, tájékoztatás nulla. Az emberek személyes tapasztalata szöges ellentéte annak, amit a hírekben látnak. Nem csoda, hogy egyesek tagadóvá válnak.

2021. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Amikor elkaptam a covidot, pár ismerősöm azzal vádolt, hogy pénzt kapok a kormánytól szimulálásért. Ezek bármit képesek elhinni, ami nem hivatalos. Ha kiirnám a gyakorira, hogy ez az egész az ufók terve, azt is benyelnék, csak lehessen szövögetni a beteg elméleteket.
2021. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

En a barati korom egy reszet iktattam ki az eletembol emiatt. Mindent elkovettek mostanaig, amitol a jarvany a budos eletben nem mulna el es a sajat eletuk is szarabb.

A korlatoltsag, meg a sajat erdekeknek is csak rovidtavu eszlelese, tobbi ember leszarasa, valosagtagadas... Nagyon jo fej tarsasag, de nem nezem el.

2021. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Majka, a 75%-os válaszadó... No, ezzel most tökre hitelesebb lett az egész. Mindjárt kiderül, hogy mindenki celeb a kérdés alatt. Még Fecó is itt van, csak eljátszotta a saját halálát, mi? Legalább ne rontsátok már a helyzetet...
2021. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!