Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet megszokni a 3...

Hogy lehet megszokni a 3 műszakos munkarendet?

Figyelt kérdés

Csütörtökön fogok menni interjúra egy egyszerű munka miatt és 3 műszak van csak náluk. Nekem nem okozna gondot mert közel van végülis, meg könnyű munkáról van szó csak félek hogy fogom tudni megszokni ezt.

Más munkát sajnos nem találtam így kénytelen leszek elfogadni.

Meg a munka is olyan amit szívesen csinálnék.

A munkába való felvételhez csak meg kell jelenni a gyárlátogatáshoz és vállalni a 3 műszakot és szerintem fel is vennének.

Eddig csak 2 műszakban dolgoztam ami nem volt nehéz csak a végére azért nehéz volt, nem figyelni mindig az időt.

Olyan a munka, ami pont nekem való lenne, mert nem kell problémamegoldó képesség, könnyen megtanulható és egyszerű feladat, nem kell emberekkel fogalkozni mint eladó, pénztáros vagy ügyfélszolgálat ami nekem nem menne, mert szociális fóbiám van. Itt csak a munkával kellene foglalkonzi és nekem elég lenne meg csak a kollégákat kell látnom minden nap az megszokható de minden nap más más embert attól sokkaltam be árufeltöltésnél is.

Hogy szokjam meg a váltásokat?

Alvásom amúgy is össze vissza van néha, van hogy sokszor vagyok éjszaka fenn és gépezek, van hogy kibírom estig és akkor alszok szóval erre nem figyeltem igazán.



2021. márc. 9. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha fiatal vagy könnyebben.
2021. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-fiatal vagyok 24 leszek kövi hónapban. :)
2021. márc. 9. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még túl lehet élni.Majd később lesznek gondok,főleg ha gyerek is lesz.Nem fogod tudni kipihenni magad.Én hajnalban már nagyon fáradt voltam.
2021. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

6-2

2-10

10-6

így lenne a beosztásom.

a reggeli meg a délutánival nincs gond mert az megszoktam a 2 műszakosokkal de esti műszakot hogy lehet?

este 10-re kell menni és reggel 6-ig fogok dolgozni azán hazaértek és alszok majd 9 körülo indulok ismét. ez nehéz lesz

2021. márc. 9. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem például az éjszakás műszak a kedvencem. Ha hétvégén nem túráztatod magad és próbálsz ébren maradni sokáig, akkor a hétfő az húzós lesz, de utána hazaérsz, kialszod magad és kedden már jobb lesz.
2021. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A reggelivel volt bajom a többi rendben volt.

Éjszakai volt a kedvencem tökéletesen kitudtam magam nappal pihenni.

Aludtam 9 órát is.

Volt aki 20 ev után onnan ment nyugdíjba. Szóval biztos kilehet bírni.

A problémás amikor az éjszakás utáni hétvégén át kell állni hirtelen a hajnali 4kor való kelésre, no az kellemetlen.

A kora reggeli kelés úgy kicsinalt, hogy aludnom kellett délután munka után pár órát csak úgy bírtam.

2021. márc. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En ezt az ide-oda valtast csak sok kaveval es alvashoz Xanax-szal birtam sajnos. Barmit meg tudok szokni par het alatt, de az ossze-visszasagot nem.
2021. márc. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon rosszul bírtam, bár nekem tényleg össze-vissza volt a 3 műszak. Pl. 3 délelőtt, 1 éjszaka, 1 szabad, 2 délután..stb ilyenek. Ez rendesen megborított, azóta már csak nappal dolgozom. De mikor pl volt olyan, hogy 3 éjszaka egymás után, az már könnyebb volt.

Szóval szerintem attól is nagyban függ, hogy minden héten van egy fix műszak, vagy egyfolytában változik.

2021. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!