Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok többet dolgozni?

Nem akarok többet dolgozni?

Figyelt kérdés

Annyi az értelme a munkának, hogy életben tartom magam (eszem-iszom-alszom), azért, hogy dolgozni tudjak azért, hogy fizessek magam után adót. Tervekre, célokra, álmokra semmi nem marad. Inkább hazaköltözöm a szülői házba, keresek havi nettó 50-et valami kis - nem megerőltető - munkával, aztán inkább elvagyok, a kajámat állom, a rezsi négyfelé oszlik. Ugyanott vagyok, mint ha teljes munkaidőben dolgoznék, albit fenntartva, stb. Sőt. Még jobban is jövök ki, mert nem amortizálódom le lelkileg-testileg napi 8 óra terrorban valahol, és még tanulni is tudok autodidakta módon.

Családalapításról, saját lakásról, házról már rég lemondtam. Esetleg öröklés útján jutok majd házhoz, ahhoz is majd 120 évesen, addigra meg már a kilenc is páros lesz.

Mi erről a véleményetek?

28/N



2021. márc. 11. 19:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanez... Kihajtjak belőled a szrt is, közbe mosolyognak. :)
2021. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Pasival való összeállással ne gyertek "költséghatékonyság" címszó alatt. A mai világban a pasik két kattintással találnak maguknak 100 szebbet, jobbat, fiatalabbat, akik tapsra ugranak. Komoly kapcsolatra ilyen körülmények között nem alapozom az életem.
2021. márc. 11. 19:39
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
8 ora terror, LOL. Masok 10, 12 orakat nyomnak meg irigyelt allasokban is, esetleg kifizetetlen tulorakent.
2021. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
#3 És akkor mi van?
2021. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok: én 12 órában nyomtam diplomásként, kifizetetlen tulorakkal, mert nem irhatom be a jelenletire... :) Ezért írtam.
2021. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Hát nekem terrorban még 1 óra is sok, nemhogy 8 meg 12.

Egyébként terror alatt nem a munkamennyiséget/munkabírást értem, szeretek dolgozni, jó a munkabírásom is.

2021. márc. 11. 19:47
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Gyere õrnek. Egész nap döglök, havi 240ért, és van 20 nap szabadnapom.:)))

22F

2021. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#7-es, jaj de jót röhögtem. Lehet megérné. :D
2021. márc. 11. 19:54
 9/31 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem a hozzáállásodat...negatív pedig még fiatal vagy.

Én egyetemre járok,nem otthon élek,egyetem mellett heti 25-30órát dolgozom nettó 120ezerért egy nagy mulitnál,ahol a laptop felett ülünk egész nap.

Mellette egyetemen vagyok,nappalin.

És még barátokra és a barátomra is jut idő. És soha nem voltam boldogabb.

Hozzáállás kérdése..

23L

2021. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyetemistaként kicsit más a dolgok fekvése, majd ha kikerulsz, akkor majd meglátod.

Én is dolgoztam egyetem mellett, végig. Teljesen máshogy állnak az emberhez...

Nekem is tökéletes volt minden, 4,7-es átlagom volt, jött az ösztöndíj, király diakmunkam, társasági életem király volt.

2021. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!