Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van Budapesten műanyag-feldolg...

Van Budapesten műanyag-feldolgozós gyár ahova felvennének bárkit?

Figyelt kérdés

Műanyag feldolgozós szakmám van és keresek állást egy ideje reménytelenül.

Szeretnék a szakmámban elhelyezkedni, de eddig nem találtam ilyen irányban állást.

Már ott tartok, hogy a 3 műszakot is szívesen elvállalnám csak lenne valahova mennem ahol pénzt is kereshetek.

Budapesten belül kellene, hogy legyen mert a gyakorlati gyárba nem tudok beérni időben sajnos nagyon kiesik és gyakorlaton is máshogy jártunk időben.

Főleg olyan érdekleni ahol ilyen műanyag-feldolgozással kapcsolatos feladatok vannak, sorjázás, gépkezelés meg egyebek.

De ha nincs akkor Budapesten kívülre is elmegyek de közlekedésileg megoldható távolságon belül.

Műanyag-feldolgozás, fröccsöntés, sorjázás, csomagolás, címkézés, műanyag termékek megmunkálása, kisebb termékek összeszerelése esetleg, ezek mind érdekelnek.

Van egy általános iskolám meg ez a műanyag-feldolgozó szakmám.

Szóval keresek ilyen gyárat ahol akár most is vírus ellenére is van felvétel és elég egy szakma hozzá.

Eddig jelentkeztem a Festo-hoz de semmi választ nem kaptam egy ígéretes üzeneten kívül, meg ugye a gyakorlati gyárhoz de esélytelen a bejárás oda, kiesik nagyon időben meg sok egyéb állásra de nem sok hívást kaptam.

23(lány).



2021. márc. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem én neked már konkrétan nem egyszer leírtam, hogy nálunk van folyamatos felvétel de Festo-val pont ellentétes irányban. Festo tudtommal nem foglalkozik direktben fröccsöntéssel, csak szerelnek, porfestenek és hasonlók
2021. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.szerintem nem írtad nekem még, nem rémlik ilyen lehet másvalaki volt az.

jelentkeztem hozzájuk, volt vagy fél órás telefonos interjú, kaptam egy ígéretes üzentet az oldalukon, hogy a telefonos interjú minden lépcsőjében megfelelt, kolléganő hívni fogja a továbbiakban, és utána se kép se hang pedig vártam. Sőt utána jelentkeztem még egyszer oda más pozícióba de azóta se semmi. lehet nem én vagyok a megfelelő.

2021. márc. 13. 20:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezért is gondoltam más gyár van e esetleg, mert ettől a festotól se kép se hang...pedig annyira ígéretesnek tűnt.
2021. márc. 13. 20:31
 4/4 anonim válasza:

Hofor kft.

Azthiszem a xv. Kerületben van.

2021. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!