Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Technical bridge/troubleshooti...

Technical bridge/troubleshooting callokat egy SSC-nél hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Volt egy Tech Supportos hálózati pozícióra interjúm. Annyira nem vagyok képben a témában, de valamennyire értem az alapokat ami elégnek bizonyult és felvettek.


Interjún szóba került, hogy ilyene Bridge callokban is részt kell majd venni ha van valami sürgős probléma, illetve kisebb Troubleshooting Sessionokben is lenni kell majd userrel.


Eléggé elbizonytalanodtam emiatt, mert olyan szinten szerintem hónapokig nem leszek, hogy ezt kivitelezzem egyedül így meg nem tudom, hogy belekezdjek e. Főleg, hogy alapból stresszelni szoktam ha a "középpontba" kerülök.


Mennyire stresszesek ezek? Jól értem, hogy meg kell osztani a képernyőt vagy ők osztják meg és akkor én gépelgetem a parancsokat és nézem a dolgokat?

És ők látják ahogy "szerencsétlenkedek" közben gondolom beszélni is kell (angolul), hisz egy konferenciahívásról van szó.


Bocs ha hülye kérdés, de soha nem voltam még ilyenben. Ez lenne az első állásom.


2021. márc. 14. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!