Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Orvosként hol lehet állásajánl...

Orvosként hol lehet állásajánlatokat találni?

Figyelt kérdés

Állítólag orvoshiány van, azonban ha orvosi állások után keresek, alig találni valamit.

Hogy tudnak az orvosok így munkát találni? Vagy csak bemennek egy adott kórházba és leadják az önéletrajzuk "csak felvesznek" alapon?



2021. márc. 16. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Mcdonaldsba felvesznek felszolgalonak. Mas is igy van vele.
2021. márc. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De orvosi diplomáról beszélünk könyörgöm, azért ne a McDonald's-ba kelljen már munkát vállalni...

Félreértés ne essék, nekem személy szerint semmi bajom a mekivel, szerintem egy nagyon jó lehetőség a diákoknak, meg aki tényleg nagyon nem talál munkát, de ne egy orvosi diplomával kelljen már a McDonald's-ban rendeleséket felvenni több évnyi kemény tanulás után.

Vagy tényleg itt tart az országunk?

2021. márc. 16. 01:06
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos itt tart. Nem tudod ,hany mernoki diplomaval vegeznek epitoipari segedmunkat kinjukban pl.
2021. márc. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

#1, #3 nem tudom, hogy troll vagy ennyire sötét.

Kérdező, remélem a google keresőt már próbáltad... Azonkívül:

-fb csoport

-évfolyamcsoportba ír pár kórház kapcsolattartója. Valamelyiknek ösztöndíj programja is van

-TO-nál a hirdetőtáblára van kitéve

- [link]

- ahogy már írtad, bemész a kórházba, hogy itt akarsz dolgozni. (Természetesen időpontot egyeztetve.) (Nekem így lett állásom.)

- gyakorlaton beszélsz az osztályvezetővel

2021. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Kórházak honlapján rajt szokott lenni, aktuálisan milyen szakos orvosokat keresnek. Általában hosszú a lista...
2021. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
kozigallas.hu weboldalról aztán hallottál-e már? Minden értelmes ember ott keres. Nincs is állás szinte csak orvosi / ápolói. Nem hallottad hogy rengetegen felmondtak? Látszik hogy troll kérdés...
2021. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kozigallas.gov.hu egész pontosan, b*ssza meg már hogy sietek
2021. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 nem troll kérdés, tényleg érdekelt, és nem, még nem hallottam erről az oldalról, de mindenképp megnézem, köszönöm.
2021. márc. 17. 11:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon sok orvos keresnek, hisz olyan jó a rendszer, hogy mindenki felmond a 'csába, és elmennek inkább külföldre.
2021. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, az 1-es trollkodik:)
2021. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!