Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem értette meg, hogy...

Miért nem értette meg, hogy nem fázok?

Figyelt kérdés

A kollégám, akivel egy irodában vagyok, nyitva hagyta az ajtót, ami a folyosóra néz. Azt mondta ha fázok, szóljak. Mondtam, hogy nem zavar. Kicsivel később megkérdezte, nem jön a hátamra a húzat? Mondom, nem. Aztán mikor kiment pisilni, és mikor jött vissza, becsukta. Mondom, azért csukta be, mert szerinte fázok? Azt mondta igen, mert fél hogy csak nem merem mondani, hogy csukja be. De engem tényleg nem zavart, nem értem akkor minek kérdezi, ha úgyse hiszi el??

L/24



#ajtó #Húzat
2021. márc. 16. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Próbált udvarias lenni. Borzalom.
2021. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 alletta ***** válasza:
100%
figyelmes volt veled. már ez is baj?
2021. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
“Azt mondta igen, mert fél hogy csak nem merem mondani, hogy csukja be” – most ezen mit kell nagyarázni? Megválaszoltad magadnak a kérdést. Most komolyan emiatt képes voltál kérdést kiírni?
2021. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Jó h udvarias, de ez már fogyatékoskodás. Gondolom már volt tapasztalata olyan, ahol a lány nem merte megmondani amit akar, elnyomta magát, ő pedig ez alapján következtetett.
2021. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak próbált normális lenni veled.Nincs ezzel baj.Mondd neki hogy kedves dolog volt hogy figyelt rád de tényleg nem fáztál és ha fáztál volna akkor te is betudod az ajtót csukni
2021. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd amikor fazol de ő a hátára nyitja az ablakot ahonnan a fagy jön be majd akkor idegeskedj ilyenen. Mert ilyen is van.
2021. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!