Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Anya évek óta közmunkás, mit...

Anya évek óta közmunkás, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vagyis gondolom nem tudok semmit, mert nem az én döntésem..

De mivel tudnám meggyőzni hogy váltson?

54ezer Ft a fizetése. Konkrétan semmire sem elég, múlthónapban majdnem kikapcsolták az áramot, mert nem tudta fizetni. Májusában elvileg fogszabalyzom lesz, azt sem tudja még, hogy miből fizeti majd ki. Van olyan nap, hogy éhesen fekszünk le, mert már hónap végén nem maradt annyi pénze hogy ételt vegyen.. Próbáltam szépen megkerdezni hogy miért nem keres masik állást, de ilyenkor csak letámad, hogy csak azért nem is fog hogy nekem jó legyen.. De ez nem csak rólam szól, ő ugyanúgy alig eszik, vékony, de nem érdekli.



2021. márc. 16. 16:27
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Májusban *
2021. márc. 16. 16:27
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Keresd fel a csaladsegitot, akihez tartoztok, ez nem allapot, hogy eheznetek kell.
2021. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Segíts anyukádnak állást keresni.
2021. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
28%

Azhiszed ez csettintésre megy?

Itt vagyok fiatalon két szakmàval érettségivel aztán sehova nem vesznek fel. Pedig szó szeritn minden hirdetésre beadom!

Egy idősebb esetleg nem túl jó szakmával rendelkező nőnek sem jobbak a lehetősègei. Könnyű pattogni de menj akkor Te dolgozni mutasd meg, hogy neked jobban megy !! Dolgozz!

2021. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon gáz hogy ennyit keres,ennyi a véleményem és még annyi hogy éljen meg ennyi pénzből a gyökér fityesz banda összes tagja és ne idegen tollakkal ékeskedjenek ezek a nyomorult alakok🤮🤮

Magyarország jobban teljesít?!Nyamvadt férgek ennyiért dolgoztatnak embereket😒😒A szerencse csomagok meg még rájuk szavazgatnak🐑🐑

Hogy a kezük törne le mikor ezekre ikszelnek....Hányingerem lett hirtelen🤢🤢Anyukád biztos alul képzett ha csak ennyit keres és szerintem nem merné ott hagyni mert fél hogy nem találna jobbat és inkább a biztos pénz mellett marad,ez lehet az oka hogy nem keres másik munkát.Van a Családsegítő még ahova tudsz fordulni és ők szerintem segítenének is élelemmel biztosan vagy a Máltai Szeretet Szolgálat vagy a Caritas ilyen segítő szervezetek még.

2021. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Gyárban megpróbálhatná,többet is keresne vele,talán a dupláját is a mostaninak.Menjél be egy munkaügyi központba,ott van álláshirdetésekről szóló lapok,talán még felvételi lapok is vannak.
2021. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

Annyi még hogyha leérettségizel és lesz egy szakmád akkor el tudsz menni te is dolgozni és akkor ketten már előrébb lesztek hisz ott lesz a te kereseted is.Mást nem tudsz csinálni míg nagykorú nem leszel.Addig maradnak a különböző segély szervezetek akiket felsoroltunk sajnos.Nagyon sajnálom hogy így élnek emberek😢😢

Míg mások dőzsölnek ha kell ha nem...Hát no comment

2021. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy kérdező?
2021. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Boltba is mehetne 3* ennyiért vagy gyárba, de sokan nem is akarnak.

Hány éves vagy?

Mondd meg neki hogy jelented a helyzetet.

2021. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

"Mondd meg neki hogy jelented a helyzetet."


Igen, az bizonyára sokat segít majd a helyzeten, ha kvázi megzsarolja a saját édesanyját. Gondolkodjál mielőtt ilyen tanácsokat osztogatsz egy feltehetően kiskorúnak...

2021. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!