Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi számít munkahelyi kihasznál...

Mi számít munkahelyi kihasználásnak?

Figyelt kérdés
Èn egy rehab munkahelyen dolgozok.Megfigyeltem azt,amit más munkahelyen is,hogy legtöbbet azt a szemèlyt mozgósítják,meg rakosgatják,aki jobb kondiban van,több mindent el tud látni,ès a főnök szerint ügyesebb.Aki nem szeret melózni,arra ráhagyják.

2021. márc. 17. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom sietni kell, ezért az ügyesebb munkást mozgósítják jobban. DE ha olyan eset fordul elő a munkahelyen, hogy valakit ki kell rúgni, akkor az ügyesebb általában nyugodtabb, hiszen szüksége van rá a főnökre.
2021. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Èn vagyok az ,akit szeret mozgósítani.Voltam kertèszetbe,de èn tudtam a nehezebb munkát vègezni.Most berakott a foglalkoztatóba kratív munkát vègezni,ès lehet tört hetet leszek a kertben,ès a fogiban.Vègül is szeretem csinálni.Csak az egyik kisfőnököm azt mondta visszafoghatnám magam.Egyesek szerint vetèlytársat lát bennem.
2021. márc. 17. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok: az utolsót elírtam: hiszen szüksége van rá a főnöknek.
2021. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kertèszetben
2021. márc. 17. 16:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Kreatív munkát bocsi.
2021. márc. 17. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Bevállalsz egyszer egy munkát, vagy egy túlórát, és onnantól kezdve "rád számíthatunk" lesz.
2021. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyit mondtak,hogy ügyes vagyok,ès szüksèg van a munkámra.
2021. ápr. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!