Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy idősebb férfi kollégát...

Ha egy idősebb férfi kollégát jobban meg akarok ismerni akkor milyen kérdéseket tegyek fel neki melóban?

Figyelt kérdés

Hány éves, hol lakik, vannak e gyerekek... ez nem túl nyomulós?

Tudom, hogy nős és azt sem szeretném ha félre értené.


2021. márc. 17. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
milyen célból szeretnéd jobban megismerni?
2021. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak meg akarod ismerni, akkor tedd hozzá hogy ne értse félre, csak érdeklődő vagy. Engem is meg akart ismerni egy fiatalabb nő (ő 25 én 37), de én félreértettem, mert nem tudtam hogy a "talán a későbbiekben lehet belőle valami" egy kifejezése volt arra, hogy valójában nem mert nemet mondani, mert még magának se tudta eldönteni mit akart. Mindenre csak talán, meg hogy lehet róla szó volt a válasza, amit igérgetett semmit se tartott be, semmi empátia még barátilag se, sőt abszolút hidegen hagyta minden,csak úgy tett mintha érdekelném, amit meg nem értettem mire volt jó, csak egy tükörszemélyiség volt, nem törődött az érzéseimmel. Nagyon nem esett ez jól nekem, és végül közölte, hogy ő ezt nem akarja tovább folytatni. Én szerettem volna ha megmarad a jó hangulat, de ő még azért se kért bocsánatot amit ő okozott. Na elnézést, ez már nem ide tartozik, csak kijöttek a szavak belőlem.
2021. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak kérdezősködéssel lehet valakit megismerni.

Hanem pl. eressz meg egy véleményt, és figyeld a reakcióját.

Pl.: "Ez a munkánk most jól sikerült", vagy "Egész jó ebédet hozott a kiszállító, ilyet én is szoktam főzni, csak kicsit másképpen..." "Ma lesz x meccs a tévében" vagy személyesebben: "De jó kép van kitéve az íróasztalára!"

2021. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne direktbe kérdezz tőle ilyeneket, hanem beszélgess vele. Akármiről. Béla, látta a Trónok harcát? Hogy tetszett a vége?
2021. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!