Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát lehet 8 általáno...

Milyen munkát lehet 8 általánossal elvégezni? További infó lent.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Szakgimibe járok. Estin szeretném lerakni az érettségit,hogy legyen végzettségem majd később megyek esti okj-ra Úgy tudom diák jogviszony nincs, ezért semmilyen kedvezmény nem jár, mint adó vagy családi pótlék. Mivel nem állunk jól anyagilag a családommal és segíteni szeretnék ezért milyen munkát tudnék vállalni?

Kérem a negatív kommentelőket hogy ne írjanak, elég bajom van. És segítséget szeretnék kérni.



#álláskeresés #esti iskola #8 általános végzettség
2021. márc. 20. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Gyári meló, közmunka, honvédség
2021. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk még várnod kellene 18 éves korodig.
2021. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Konditerembe engem anno azért nem vettek fel pultosnak, mert az érettségivel már túlképzettnek számítottam...

Amúgy: közmunka, újságban hirdetett gyümölcsárusítás (ez jól fizet és engem sokszor húzott ki a sz.rból)

Sok sikert!

2021. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
14%
Idióta barom!Menjen kurválkodni 17 évesen?
2021. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%

5

Nem prostitúció, teljesen legális dologról beszélünk. Mint írtam, meg kell várni a 18 éves kort, de addig legalább elsajátíthatja elméleti szinten.

2021. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a tanévet már valahogy bírd ki mindenképp! És ha valóban tudod fojtatni estin akkor menj át arra. Diák igazolványod lesz ugyan úgy csak annyi hogy levelezőként. Ezáltal tudsz vállalni diákmunkát. Azért mondom a diákmunkát mert még kiskorú vagy és így nem lehet felvenni mint normális munkás. (Kivéve ha feketén alkalmaznak) diákmunkának: Meki,Burger King,KFC,Tesco pl. Ezeknél próbálkozz szerintem elsőként. Ha viszont nagykorú leszel már akár egy gyárba...is felvehetnek. Nagyon sajnálom és meg is értem a helyzeted de kitartást kívánok neked. A suli nehéz lesz munka mellett de biztos menni fog ha te is akarod.😀
2021. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

2 hónap múlva töltöm a 18-at :)

2021. márc. 20. 22:08
 8/25 anonim ***** válasza:
Gyorsétterem
2021. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és kedves szavakat :)
2021. márc. 20. 22:11
 10/25 A kérdező kommentje:
Ha lesz diákom akkor ugye tudok bérletez venni a sulihoz?, mert 25km-re lenne tőlem a legközelebbi.
2021. márc. 20. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!