Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfőn be kell mennem dolgozni...

Hétfőn be kell mennem dolgozni, vagy kirúgtak?

Figyelt kérdés

Egy hete dolgozom autószerelő inasként, és péntek délután hazaküldött a főnök.

Történt ugyanis, hogy a főnök elküldött, hogy próbáljak ki a városban egy autót amit aznap javítottunk. Mivel nemrég óta van jogsim, azt válaszoltam, hogy nem vállalom mert felék vezetni. Erre rám kiabált, és azt mondta, hogy akkor menjek haza. Egész hétvégén nem hívott, nem tudom ez mit jelent.



2021. márc. 21. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Menj be és kiderül.
2021. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de én inkább ki lépnék a helyedben. Ennél jobbat is találnál.
2021. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Ti csak úgy lazán kocsikáztok az ügyfél autójával a városban? Legalább megtankoljátok?
2021. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

#3 valahogy ki kell próbálni, hogy jól működik-e. Sok hiba nem jön ki akkor, ha körbemész a telep körül egy kört.


Menj be hétfőn, és kiderül. Ha bizonytalan vagy, vegyél pár órát a legközelebb eső autóssuliban :) nem ciki, gyakorolj.

2021. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 szerinted a műhelyben futópadon kellene kipróbálni?
2021. márc. 21. 14:27
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Menjél csak, lehet, hogy semmi baja azóta, csak akkor éppen ideges volt.
2021. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#2 a pénteki incidens ellenére szererem ezt a munkahelyet. 19évesen annyit keresek, mint a szüleim és tanulok is közben.
2021. márc. 21. 14:31
 8/18 alletta ***** válasza:
94%
ha amúgy jól érzed magad a munkahelyeden, menjél be hétfőn mindenképp. talán csak rossz napja volt a főnöködnek. vezetést pedig gyakorold.
2021. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Amit a főnök kiad munkát, azt kötelező teljesítened! Én kirúgnálak.
2021. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi, ha a főnök látja, hogy normális gyerek vagy, szereted csinálni a melót és jól is dolgozol, akkor nem egy ilyenért fog megválni tőle. Sőt talán már rég túl is van a dolgon, csak ideges lehetett.


Ha hétfőn újra szóba hozná, akkor mondd meg, hogy gyakorolni fogsz ha jön a jó idő, és kész. Tuti beválik, mindenki nyer.

2021. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!