Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy bajban vagyunk, kérlek...

Nagy bajban vagyunk, kérlek ha van időd szánj rám is belőle egy keveset! (?)

Figyelt kérdés

Gyorsan kellene pénzhez jutnia a családomnak, de nem tudunk, nem lesz hol laknunk, csak testvérem és anyám van. Én még nem töltöttem be azt a kort hogy mehessek dolgozni. Pedig annyira szeretnék tenni valamit már, de nem tudok semmit sem tenni, csak sodródni az árral. Nincs valami lehetőség ahonnan lehetne gyorsan nagyobb összeget szerezni? Hitelt nem hiszem hogy tudnánk felvenni mert nincs anyámnak bejelentett munkahelye. Hogyan? Merre? Vagy valaki nem tud valami olcsó albérletet? Ami nekünk olcsó az havi 50.000ft környéke lenne amit biztosan fizetni is tudnánk. Szóval lehet valamit tenni? Vagy tényleg csak tűrni lehet míg a változás ideje nem jön el?

Ha nem is tudsz segíteni, mindenesetre köszönöm hogy elolvastad és ezzel szántál rám kis időt. További szép napot!


2021. márc. 21. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Tudsz mit tenni
Nem lehet tenni semmit
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Lakbér és rezsi támogatást ha jól tudom lehet igényelni az önkormányzatnál.Bemenni nem tudom lehet e most a vírus miatt de telefonon fel tudná anyukád hívni és elmondaná milyen rossz helyzetben vagytok és talán segítséget kapnátok.De ez csak talán,én nem tudom csak hallottam hogy van ilyen támogatás
2021. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyet. Hol laktok, melyik városban?
2021. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tesod egyetemista/fosikolas, 500 ezer ft diakhitelt kaphat
2021. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!