Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a nagyfőnök sokkal rendeseb...

Ha a nagyfőnök sokkal rendesebb, mint némelyik főnök, akkor ezt kell elfogadni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen veszem elő a régebbi dolgokat, aztán eszembe jut, hogy ezeket én írtam. Elmegyek a mosdóba, a folyosón látom, hogy a falon is az írásom van. Mindig, mindenhol szépen dolgoztam. Sajnos, ezt az embereknek nem tudom bizonyítani. 2 havonta jön a főnök, elégedett az emberek munkáival, ami elvárható. Viszont, az emberek munkái max. évek múlva kerülnek értékelésre. Volt régen egy társam, aki 8 évet várt erre, akkor teljesült, mielőtt távozott. A szóbeli megnyilvánulásokat nézzük, akkor ott a fejlődés útjára térhetünk. Mit lehet ilyenkor tenni? 58/F
2021. márc. 22. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem egészen világos a szitu. Hogy mi a gond.
2021. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha értelmesen tudnál fogalmazni, akkor a munkahelyen is könnyebb életed lenne.
2021. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy stresszes a munkád, de vagy nyugtatót szedj, vagy igyál. A kettő együtt nem jó, ez lesz a vége.
2021. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na akkor jó, azt hittem hogy én vagyok a hülye hogy nem értem hogy pontosan mi baja a kérdezőnek de akkor ezek szerint nem
2021. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagyfõnök csak azért tūnik rendesebbnek, mert hetente/évente/havonta két mondatot beszélsz vele, akkor a legjobb arcát mutatja. A közvetlen beosztottai nem hiszem, hogy rendesnek látják.
2021. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!