Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egyetemi végzésem előtt a...

Ha egyetemi végzésem előtt a főnököm nem kérdez semmit a jövőbeni terveimről az azt jelenti lemondott rólam?

Figyelt kérdés

Utolsó féléves mesterképzésben vagyok. A főnök tudja. Azt is tudja amit tanulok, az itt helyben semmire sem használható. Mégsem kérdezi meg mik a terveim akár 3 hónap múlva (már kezemben lesz a diploma). Nincs már messze mégse kérdez semmit.

Ez azt jelenti lemondott rólam? Még egy kérdést se érek meg neki?


(mert ugye a tervem az hogy ahogy lesz az új diplomának megfelelő hely már léptem is le. ez a terv. persze akár maradhatnék is-némi béremelésért pl... de ez fel se merülhet-naná mert az pénzbe kerülne)


Akkor ez a sztori ennyi volt?


2021. márc. 24. 07:08
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
88%

Aztaku...va de tapló vagy. Ezt semennyi diploma nem ellensúlyozza.

Téged még wc-s bácsinak sem vennélek fel.

Vegyél vissza az arcodból, mert ha nem teszed, az élet nagyobb pofont fog adni.

2021. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

"reméli azonnal lelepsz, amint meg lesz a diplomád."


MIért nem rúg ki? megírja a felmondást, kifizeti ami jár és már holnap nem megyek. CSAK RAJTA ÁLL! RAJTAM NEM!


elengedi a felmondási időt (megteheti-írunk egy közöst...) és kész.

Miért nem teszi meg? Nála a labda.

2021. márc. 24. 07:40
 13/43 A kérdező kommentje:

"Téged még wc-s bácsinak sem vennélek fel."


Mégis itt vagyok X éve! én nem én vettem fel magamat. Na hát erről ennyit.

2021. márc. 24. 07:40
 14/43 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem akar neked vegkielegizsst fizetni. 😚


Amúgy azt az ember azért elvárná egy egyetemét végzett, majd három diplomás emberkétől, hogy tisztában lehyen alap dolgokkal, mint pl a munkáltatói felmondás és a közös megegyezéssel való felmondás különbségei....

2021. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

"MIért nem rúg ki? megírja a felmondást, kifizeti ami jár és már holnap nem megyek. CSAK RAJTA ÁLL! RAJTAM NEM!"


Ha ö mond fel, jár neked végkielégítés, ha te mondasz fel, akkor nem.


elengedi a felmondási időt (megteheti-írunk egy közöst...) és kész."

Miért engedné el a felmondási idöt? Neki ebböl semmi elönye sem lenne.


HA ennyire nem vagy tájékozott munkaügyi kérdésekben, javaslom a munka törvénykönyv tanulmányozását, különben nagyon pofára esel még jópár helyen!


Egyébként ha nem a jelenlegi munkádhoz kapcsolódó mestert csinálsz, akkor semmi oka a fönöknek emiatt béremelést adni, mivel ezt a végzettséget nem tudod ott, ahol vagy hasznosítani, ezért teljesen értéktelen a mostani munkakkörre nézve.

2021. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

"Miért engedné el a felmondási idöt? Neki ebböl semmi elönye sem lenne."


Munkáltatói felmondásnál köteles a munkáltató a felmondási idő felét elengedni. Közös megegyezésnél bármi lehet. Munkavállalói felmondásnál egy napot se kell elengednie.

2021. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ezt mondom: miért mondana fel a fönök, amikor semmi elönye sincs belöle? Másrészt meg arra sincs semmi oka, hogy a lerdezönek többet fizessen, mint eddig.

Egyszerüen kivárja, hogy a kérdezö lépjen, ha nem tetszik neki.

2021. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

19!


Igaz.

2021. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
61%
Legalább ne minden kérdésben 40 Milla lenne... Most már tanulsz is, trollala?
2021. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírnék utánad a főnök helyében. Mindig tudtam, hogy az intelligenciának semmi köze az iskolai végzettséghez. Kérdező, Te még kapsz nagy pofonokat az élettől, ha nem veszel vissza.
2021. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!