Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a főnököd? Mit gondolsz...

Milyen a főnököd? Mit gondolsz róla? Meg vagy elégedve vele?

Figyelt kérdés
Szereted? Milyen fonoknek tartod? Volt már valaha jó főnököd?

2021. márc. 25. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy külföldi, amúgy teljesen tehetségtelen, bunkó alak. Azt hiszi, hogy a munkán felül köteles vagyok vigyorogni is neki, meg jópofizni is vele, de annyira meg van győződve róla, hogy akárki előtt beszól, hogy miért nem mosolygok rá. Azt hiszi, hogy a légkondi azért van felszerelve, hogy Ő jól érezze magát, hogy hányan kapnak gyulladást azért, hogy ő hűtse a hájas s.ggét, az nem érdekli. Munka szempontjából egy nagy nulla, semmit nem tud, könnyebb lenne, ha csak le föl járkálna és kávézgatna meg bagózna, és inkább nem akarna beleszólni semmibe, de mikor éppen a tetőfokára hág a stressz, és csak egy-két percem van már, hogy valamit befejezzek, akkor jön oda, és magyaráztat magának, hogy éppen mit csinálok.
2021. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak pár évvel idősebb nálam, baráti viszonyban vagyunk. Amikor még volt élet, akkor munka után gyakran elmentünk egymással iszogatni, trécselni az egyik közeli vendéglőbe.

Mivel még elég fiatal és nem olyan rég lépett főnöki pozícióba, ezért még nem megy neki minden rutinból. De elég ambíciózus és folyamatosan kap segítséget az elődjétől, szóval boldogul és biztos, hogy idővel még jobban bele fog jönni.

Amit negatívumként tudnék felhozni, hogy sokszor kissé szőrszálhasogató és olyan dolgokba is beleköt, megjegyzést tesz rájuk, amik nem érdemelnének annyi figyelmet. De ezt szerencsére tudom kezelni.


Egyébként rajta kívül is eddig hál' istennek egész normális főnökeim voltak. Ez nem azt jelenti, hogy ők feltétlenül meg voltak velem elégedve és jó viszonyban voltam velük, de az, hogy nem teljesítettem 100 %-on olyan munkában, ami abszolút nem érdekel és csak a pénzért csináltam... nos, az nem az ő hibájuk volt. Szóval nem csoda, hogy nem vívtam ki a szeretetüket.

2021. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazon a napon született, mint én, egykorúak vagyunk.

Vannak elvárásai, ugyanakkor néha túlzottan engedékeny is. Nem mindig könnyű vele kijönni.


Tetszik viszont, hogy emberszámba vesz, és megérti a munkán túli igényeimet is. Nem gépnek tekint, akit korbáccsal kell hajtani, hanem embernek, akit néha motiválni, néha s.ggberúgni, néha pedig csak megérteni kell.


Ambiciózus, vannak céljai, és maximálisan azonosulni tudok ezekkel.

Hiszen a főnököm én magam vagyok.

2021. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a többi főnökömről elfelejtettem írni: volt már jó pár, 16 szám szerint, egyiket se szerettem. Hárman voltak közülük, akik szakmailag értek valamit, a többiek csak próbáltak valahogy pozícióban maradni. Szexuális zaklatás az alap volt szinte az összes szakmaiatlannál. Az összes női főnököm logikus gondolkodásra képtelen, hisztérikus fúria volt, komoly magánéleti problémákkal, amiket képtelenek voltak otthon hagyni.
2021. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kivételesen jófej, bírom.
2021. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!