Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az OnlineÁllásnál mik a...

Az OnlineÁllásnál mik a tapasztalatok, vélemények a támogatói "állásról"? Megéri belevágni, vagy xanaxot kell szedni a munka mellé?

Figyelt kérdés
Minden infót köszönök!

2021. márc. 25. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen támogató állás?
2021. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmi xanax nem kell. Minek kéne? Egy meleg haverom csinálta, gyorsan ír, napi 6 óra csettel keresett 300 körül. De kell hozzá inger. Nekem semmi vészes nem volt benne, rövid idő után már üres lesz az egész, és csak írok ezerrel. Ha akarsz írj rám. Még most is tag vagyok, ha gáz van, ott lesz.
2021. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de engem nem az operátori, hanem a támogatói állás érdekel, már ha van egyáltalán arra felvétel.
2021. márc. 25. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Arra nincs most én is kérdeztem hétfőn. Engem operátornak vettek fel. Azt mondta nekem az egyik támogató hogy feljebb jutni annak van lehetősége aki nagyon jól dolgozik. Tehát csak belső embert vesznek fel.
2021. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Támogató állásra soha nem lesz felvétel, az csak a haveroknak vagy a családnak van. Nem fognak vadidegent támogatóvà tenni havi 1 millióért. Az csevegjen apró pénzét azt jó van. Amúgy is az egész cég egy fiktív cég csupán.
2023. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az egész cég fiktív, a támogatók nevei is mind csak kitalálták az nem a saját nevük. Azért bujkálnak ennyire mert ők is tudják ez az egész nem legális.
2023. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!