Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van arra remény hogy még egy...

Van arra remény hogy még egy évig home office lesz, azaz még egy évig el fog tartani a járvány?

Figyelt kérdés
Imádom a home officet, igazi intro vagyok és imádok otthon lenni kényelmes nagyon, keveset dolgozom én osztom be az időmet.. kicsit lusta vagyok lehet.. bevallom félek hogy lassan vége a járványnak az oltás miatt... és újra mehetek 8 tol 4 ig munkahelyre
2021. márc. 25. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Jó ideig még ez lesz, ne aggódj.
2021. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Akkor poshadj otthon. Más élni szeretne normálisan, nem bezárva lenni még egy évig. Jézusom!!
2021. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Milyen bazárva? Mentem kirándulni ide oda, voltak házi bulik stb
2021. márc. 25. 22:52
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha normális az élet, te attól még lehetsz otthon. Nem hiszem, hogy eltörlik a homeoffice lehetőségét.
2021. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Be is b*na ha még egy évig járvány lenne, ilyen megszorítások lennének...
2021. márc. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Úristen milyen emberek vannak, látszik a propaganda hatása! A bezártság mellett tapsolnak, már nem is emlékeznek milyen gyönyörű volt a régi életünk!


Ezaz, éljünk barlangban még 10 évig!

2021. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
A beteg emberek vágynak erre. Barcsak a regi elet jonne vissza annak minden előnyével és hátrányával együtt. Inkabb sose legyen home office ilyen áron pláne ne.
2021. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezt nem tudhatjuk előre. Szerintem pár hónapig még eltart ez. Utána pedig majd a munkáltatón áll vagy bukik, hogy engedélyezi-e ezt a lehetőséget. Nekem annyira nem vált be, hogy őszinte legyek. Jobban érzem magam társaságban. Hiányzik a régi, normális életem, amikor szabadon utazhattam, olyan rendezvényre mehettem, amilyenre éppen akartam.
2021. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igazából rajtad/rajtam/rajtunk múlik, így lesz-e... én már egy éve pedzegetem a górémnak hogy ez nekem óriási dolog és nagy visszalépés lenne ha az irodába kényszerülnék újra... úgy látom nem csak én.

Nem vagyunk egyformák de nekem AZ az igazi bezártság. Itthonról oda megyek kávézni (jó, most elvitelre :D) azzal akivel akarok, azzal beszélgetek akivel akarok, és meló után még van is kedvem kimozdulni, nem úgy mint az irodából ahol minden percben csak azt várom mikor indulhatok HAZA...

Ne legyen covid de iroda se, ilyet lehet? :)

2021. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9


Utolsó, nem. Megyünk vissza az irodába, heti 4-5 napra, "mert ez az élet rendje", "mert az ember társas lény".



Amúgy ha home office van, nekem is több kedvem az aktív szabadidőhöz, mert nem vagyok kialvatlan és mert nem vagyok túl sokat kényszerből emberek között, tömegben (tömegközlekedés, zsúfolt irodai konyha stb)

2021. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!