Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mennyire érzed...

Munkahelyen mennyire érzed azt, hogy egy kizsákmányolt és kizsigerelt rabszolga vagy?

Figyelt kérdés
Vagy ha éppen ellenkezőleg, és egy marhahajcsár szerepében tetszelegsz. Mondjuk 1-től 10-ig terjedő skálán. Miért érzed így, mi az oka, ezt is fejcsd ki légyszi.

2021. márc. 27. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy rabszolga lennék, de azt szoktam érezni, hogy ki vagyok használva.

Kis cég, nem vagyunk sokan, én három munkakört töltök be, viszont a vírus miatt tavaly májusban el lettem küldve papíron. Azóta is ott dolgozok, félig feketén, félig alkalmi munkában, a főnök nem hajlandó visszavenni, mert nem kap rám támogatást, de elvárja, hogy bejárjak, meg plusz melókat is csináljak. Nem is kapok érte sokat, jobb esetben 150-et.


Ugyanakkor hálás lehetek, hogy egyáltalán kapok pénzt, meg ott dolgozhatok, próbáltam másik munkahelyet keresni, de sehova nem kellek.

2021. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Voltak már munkahelyeimen ahol azt éreztem, hogy rabszolga vagyok. A pénz is sz.r volt. 8 órában olyan volt mintha 10-12 órát dolgoztam volna. Ez volt a kereskedelemben/ vendéglátásban. Azóta váltottam. Most jelenleg kevésbé érzem magam rabszolgának. A pénz is jó. Az idő is. De így is az életem nagy része nem szól másról csak arról, hogy dolgozom.

Próbálok most nem panaszkodni mert a régi munkáimhoz képest ez most egy álom munka, de sok benne a stressz sajnos.

2021. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon úgy éreztem Magyarországon.

Hianyszakmaval felvezető poziban keresten nettó max 280k-t úgy, hogy sz@rrá dolgoztattak.

Most ugyanúgy rabszolga leszek, kb ennyi munkával de nettó 800k-t fogok kapni ugyanolyan, talán még olcsóbb árak mellett - ja és itt meg társadalmilag alacsonyabb munkám lett, 0 felelősséggel. Kepzeld majd el, ha végre megtanultam a nyelvet és a hianyszakmamban fogok dolgozni, akkor mennyi pénzem lesz. (Sokkal tobb szabival stb)

2021. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, azt kifelejtettem H pl én nem voltam rabszolgahajcsar, a tobbiekkel együtt dolgoztam. Tulajdonképpen a poziciom csak arra volt jó, H nekem panaszkodtak az emberek, érdemi változtatas megvalositasahoz 0 eszkozom volt, inkább villamharito szerepét töltöttem be.
2021. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Van aki inkább elhagyja a hazáját csakhogy a pénz boldogítsa. Régen az ilyeneket lámpavasra lógatták. Állam kineveli utána meg szépen külföldre vándorol.
2021. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyik sem vagyok


(Vezető vagyok egyébként)

2021. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
5, nevelte az állam a nenikedet. Odamentem vissza ahonnan eredetileg szarmaztam. A fizetesembol meg rohogve fogom kifizetni a "röghöz kötést" és a magadfajta szánalmas imbecileken fogok röhögni, hogy hagyják magukat. ;) Nekem Magyarország nem a hazam, én végre hazaertem oda, ahová eredetileg szarmazom.
2021. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
5, ja és hozzateszem, hogy szulovarosom híres epuleteit a felmenoim tervezték, valositottak meg, szóval téged meg a fajtad kell max fellogatni, mi csak adtunk ennek a retkes orszagnak, sokat nem kaptunk vissza... Még '56-ban is a dedpapam ezért a fostaligaert harcolt benn Pesten, az olyan kretenekert mint te, hát kar volt - de ezt be is látta.
2021. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már itt vagyok :)
2021. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem miért kell a másikat lenézni azért mert külföldön dupla ennyi pénzért vállal el munkát és valószínűleg a pénzből nem csak a rezsire meg kajára futja..hanem félre tud tenni, eltud menni nyaralni bárhova élményeket szerezni.

Itthon meg aki itt marad az meg panaszkodik meg nyavajog, hogy egy rabszolga, de semmit nem tenne azért, hogy ez másképp legyen.

A lógatás mikor is volt, a sötét középkorban?

Szerintem mindig jobban járt mint egy halott Magyarországon éljen ahol az emberek nagy része szemellenzőt visel és képtelen belátni azt ( ha bár panaszkodni azt tud a legtöbb! ) , hogy ez az ország lélekromboló és mérgező azon emberek számára akik látnak is, éreznek, és eszük van!

2021. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!