Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen használható szakmát...

Milyen használható szakmát tanuljak majd ki, amit covid alatt is tudok csinálni, nem kell aggódni, mint pl: vendéglátás?

Figyelt kérdés

Már van egy szakmám, szociális gondozó és ápoló. Ebben nem szeretnék elhelyezkedni, bármennyire is találnék munkát, főleg most.


Olyan szakma kéne, aminél, mint az eü-nél, el tudok helyezkedni és nem kell a covidtól tartanom, hogy volt munka, nincs munka, mint a vendéglátósoknál, hogy örülnek, ha bárhol dolgozhatnak.


2021. márc. 27. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Pedig nagyon jó munka az.
2021. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mármint a szoc. gondozó és ápoló? Kihagyom. Legnagyobb vészesetre csináltam meg, ha minden kötél szakadna, de inkább csinálok meg egy szakmát, ami szintén biztos, minthogy eü-ben dolgozzak. Elég volt a gyakorlat. Jól csináltam, mindenki elégedett volt velem, voltak szép pillanatok, de nem bírnám hosszútáv.
2021. márc. 27. 22:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elelmiszerbt vagy dohanybol vagy lottozod legyen vagy ott dolgozz.

Magan ovi vagy maganbolcsi.

2021. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi asszisztens. Azt nem tudom, mennyire van feltöltve a szakma, de mindig belebotlok 1-2 hirdetésbe és az állatorvosi rendelők se állnak le a járvány miatt.
2021. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ui: Nyilván csak akkor, ha szereted az állatokat.
2021. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Valmit tanulj meg javìtani vagy karban tartani. Pl. villanyszerelő, üveges, víz- ès gàzszerelő. Ilywsmi szakmàt tanulhatnal.
2021. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő, kőműves, burkoló, víz-gázszerelő, hegesztő, ezekkel lehet nagyot szakítani
2021. márc. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Gyógyszertárban Raktáros én is ilyenben dolgozom


Árufeltöltő

Pénztáros gyógyszertárban

Gyógyszertári asszisztens

2021. márc. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,hogy hol laksz

Mert pl Veszprémben sokszor hirdetik a hungaropharmaban melót

2021. márc. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Építőipari szakmunka, gipszkartonostól a villanyszerelőig bármi, ami tetszik
2021. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!