Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mellékállást érdemes végezni...

Mellékállást érdemes végezni 3 műszakos munkarend mellett beosztható időben, ha a fizetésemmel meg vagyok elégedve egyedülálló 23 éves fiatalként?

Figyelt kérdés

Nettó 250-et keresek így túlóra nélkül, amiből kijövök gond nélkül, plusz cafeteria 16k. Saját autóval rendelkezem ami egy škoda fabia (2015), nem probléma a fenntartása. Viszont adódott egy lehetőségem, hogy mellékállásban napi 4-5 órát kéne dolgoznom otthon, viszont előfordul hogy az emberhiány miatt össze-vissza tesznek be engem műszakokba, illetve túlórába. Sokszor nagyon kimerült vagyok, és 80-150 ezret kapnék így. A cég bemutatásakor nem is volt teljesen egyértelmű, hogy mivel kéne foglalkozni, leginkább pénzügyekről volt szó ahogy megfigyeltem az online bemutatón. Jelenleg targoncázom egyébként egy logisztikai cégnél, maga a munka nem megerőltető fizikailag, csak szellemileg vagyok nagyon kifáradva. Túlórával nettó 300-350 a fizetésem a cafeteria mellett.


Ti vállalnátok teljesen egyedülállóként albérletben (ami 50 ezerbe kerül nektek felesben fizetve)?



2021. márc. 28. 22:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi fáradtan írtam ki a kérdést. Tehát mellékállásból az ígéretek szerint +80 ezren lenne első körben, de a második hónaptól a harmadikig. Utána emelnék elvileg.
2021. márc. 28. 22:59
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
kicsit gyanús ez az otthonról végezhető munka, de ki tudja :) amúgy 3 műszakba amúgy is belefárad az ember :)
2021. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
8 hónapja dolgozom három műszakban, sőt előfordult már, hogy reggel hatkor végeztem éjszakásból, és még aznap vissza kellett mennem délután kettőre, este tízig. Attól félek, hogy kikészülnék teljesen, ha ezek után még otthon is dolgoznék.
2021. márc. 28. 23:02
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezért is érdekelnek tapasztalatok.
2021. márc. 28. 23:02
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem vállalnám.
2021. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ötös! Miért nem?
2021. márc. 28. 23:15
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

"A cég bemutatásakor nem is volt teljesen egyértelmű, hogy mivel kéne foglalkozni, leginkább pénzügyekről volt szó"


Én emiatt eleve nem vállalnám. Nagyon gyanús, átverésnek tűnik.

Gondolj arra, hogy amikor a mostani állásodra jelentkeztél, el tudták mondani normálisan, mit kéne csinálnod, ugye?

El tudnák ám mondani ennél a mellékállásnál is, ha akarnák! De nem akarják!

2021. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es!


Igen, el tudták mondani. A mellekállás esetében pedig tartottak egy fél órás bemutatót körülbelül, a férfi prédikált kvázi, körül írt dolgokat, sokszor már unalmas volt.

2021. márc. 28. 23:18
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert 3 műszak után szükségem lenne pihenésre. 80 ezret nem akarnám pszichológusra meg gyógyszerekre költeni. Rövid távon lehet hogy működne, de hosszú távon teljesen kizart.
2021. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy kamunak tűnő munka, vai az egyik új csalás, amikor bitcoint bányásztatnak a számítógépeddel (telepítened kell a "munkavégzéshez" egy programot, érteknes, nem kamu-dumás feladat elmagyarázás nincs, csak rámenős stílus).
2021. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!