Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri 3 műszakot vállani ha...

Megéri 3 műszakot vállani ha épp nem találok más munkát?

Figyelt kérdés

Szóval talán 7 hónapja keresek állást eredménytelenül.

Rájöttem közben mi volt a baj és orvosoltam.

Aztán végre sikerült kapnom interjú hívást.

Csak a munka 3 műszakos, de közel van viszonylag és sokat fizet.

De nagyon kínoz az unalom már és bármit elvállalok szinte csak legyen fizetésem és munkám.

Sosem dolgoztam még 3 műszakban, a legtöbb az 2 műszak volt de azt is nehezen szoktam meg.

Mennyire lesz nehéz ennyi idő semmit tevés után megszokni a 3 műszakot ha felvesznek?

Mert ugye a pénz hajt és motivál de sok áldozat lesz ebben a munkában szerintem, de ezt viszont egy kedves osztálytársam ajánlotta és dolgozott is már ott így csak nekem is menne!

Hogy szokjak hozzá a munkához és a 3 műszakhoz?

Ez gondolom úgy lesz, hogy reggeli: 6-14, délutáni: 14-22, és esti 22-06.

Bár változhat de az estin van még kifogásom. Tehát este 22 órára megyek dolgozni és reggel 6kor végzek majd hazaérek és alszok 5 órát talán és megint készülődök és ismét megyek 22 órára így kell az estit elképzelni?

Mert a reggeli és délelőtti műszakot már ismerem csak az estit nem.

Ti mennétek 3 műszakos munkába ha munkanélküliek vagytok és már kéne a pénz nagyon? Mennyi ideig lehet ezt csinálni, mármint hány évig bírtátok ha van itt olyan aki 3 műszakos épp?



2021. márc. 29. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs más, akkor nincs más. Valamit kell dolgozni.
2021. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb 5 hónapja voltam így gyárban, nekem alapjába véve nem a 3 műszakkal, hanem a munkával volt bajom, szóval azt meglehet szokni.

Igaz én próbaidős voltam és kb csak 1 hétig dolgoztam ott :D nem tudom miért nem csináltam semmit rosszul, egyszerűen nem szóltak többet hogy mikor kell menjek (nem volt meghatározva, hogy egyik héten nappalos vagy vagy éjszakás)..szóval ennyi volt.

2021. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem volt vele, emberfüggó, hogy ki meddig bírja

Meg azt is te döntöd el, hogy mikor alszol...

Mennék

2021. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy dolgoztam három műszakban, hogy egy hét délelőtt, egy hét délután, egy hét éjszaka. Én hozzá tudtam szokni, de a kollégákhoz sajnos nem, így egy évnél tovább nem tartott.
2021. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Látom, folytatódik az izgalmas 3 műszakos kaland :D
2021. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
#5 Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, vagy nem érdekel, minek vagy itt?
2021. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!