Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Back office poziciokra miert...

Back office poziciokra miert fontos a fenykepes oneletrajz?

Figyelt kérdés
Sosem ertettem. Nem vagyok c-type, ez szerintem a nevembol is leveheto (zsido vagyok). Ugyfelekkel valo kapcsolattartas nem szemelyesen folyna le. Faszkepet miert nem kernek?
2021. ápr. 2. 20:33
1 2
 1/13 Németvári Kitti ***** válasza:
Nem is biztos, hogy a fényképes önéletrajz fontos. Sokkal inkább az önéletrajz összeszedettsége, elrendezése. A fényképes cv inkább egy régi berögződés, amit akkor találtak ki, amikor ez jelentette az önéletrajzok csúcsát.
2021. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nehany pozicional latom ezt, nem mindegyiknel varjak el. Ma bekuldtem 15 helyre, de legalabb 30-ra nem, mert zsiros a hajam.
2021. ápr. 2. 20:42
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg amugy is mindenki valamilyen cv keszito weboldalt hasznal erre.
2021. ápr. 2. 20:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak apróság ha összességében nézzük, de azért sokat elárul az emberről, hogy tud-e egy normális képet készíteni. Nem selfie, nem egy családi fotóból kiollózott kép, igényes ruhában, kinézettel, fehér fal előtt. Pl. az oldalon is volt egy kérdés nemrégiben, hogy egy könyvespolc előtt készült kép mit árul el róla, hogy művelt vagy milyen jó ízlése van könyvekből, hátha arról fognak beszélgetni majd. Na az ilyeneket azért nem árt kiszűrni.
2021. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, hatalmas elonynek szamit irodai munkanal. Nem is tudom, hogy lennek kepes elvegezni a munkamat selfie nelkul. De az is lehet, hogy csak a nok miatt van ez feltuntetve. Abban az esetben megertenem.
2021. ápr. 2. 20:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes egy igényes fotót készíteni, ami egy önéletrajzra megfelelő, akkor miért néznék ki belőled, hogy bármilyen munkát el fogsz tudni önállóan végezni? Felveszel egy inget és beállsz egy fehér fal elé, ennél csak bonyolultabb feladatokat fognak rádbízni.
2021. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk a tobb eves tapasztalatom miatt? Esetleg azert, mert 4 nyelven kommunikalok folyekonyan? Szoval ja, szerintem van okuk ra.
2021. ápr. 2. 21:14
 8/13 scamdemic ***** válasza:
100%

"mert zsiros a hajam."

Hát mosd meg! Vagy nincs otthon sampon?

2021. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs ra penz, elkoltottem fure, igy abban is remenykedem, hogy nem lesz drogteszt. Amugy nagyon meno a neved!
2021. ápr. 2. 21:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 nyelven értesz, akkor könnyebben megy a sampon vásárlás is.

Ha több éves tapasztalatod van akkor meg el sem kell olvasni, már rutinból veszed.

2021. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!